$  25.850 UAH /  26.180 UAH  30.200 UAH /  31.000 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Андрій Сибіга; Україна та Туреччина вже погодили 20 тисяч позицій угоди про ЗВТ

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга закликає «не демонізувати» відносини між Туреччиною та Росією.

Як передає кореспондент УНІАН, про це посол сказав під час відеовключення в рамках проекту «Дипломатія без кордонів». «Я би не демонізував розвиток відносин по лінії Туреччина та Росія, за будь-яких обставин не потрібно їх розглядати в трикутнику, що подальша нормалізація відносин Туреччини і Росії негативно вплине на двосторонній діалог Україна-Туреччина.

У нас свій трек, у нас стратегічне партнерство, ми чітко доводимо своє бачення до наших партнерів в Туреччині, ми чітко розуміємо інтереси один одного», – сказав посол.

Він також зазначив, що Туреччина послідовно підтримує територіальну цілісність України.

«Туреччина – ключовий наш партнер в цьому регіоні, Туреччина чітко, твердо і послідовно підтримує територіальну цілісність України і займає принципову позицію в кримському питанні», – наголосив Сибіга.

Україна та Туреччина вже погодили 20 тисяч позицій з 22 тисяч щодо угоди про зону вільної торгівлі.

“На сьогодні залишилися неходженими деякі чутливі групи товарів. Кількісний вимір: з 22 тис. позицій, які мають бути охоплені угодою про зону вільної торгівлі, непогодженими залишилися близько 1800 позицій”, – сказав Сибіга.

За словами посла, переговорні групи експертів перебуваються у постійному контакті. “На завтра, на 19 число, запланований черговий раунд переговорів між нашими експертами у форматі відеоконференції”, – зазначив він.

УНІАН – Ukrinform – http://uacrisis.org/

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.