UkrTürk
$  27.050 UAH /  27.350 UAH  31.850 UAH /  32.450 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Андрій Сибіга; Україна та Туреччина вже погодили 20 тисяч позицій угоди про ЗВТ

18 Ocak 2017

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга закликає «не демонізувати» відносини між Туреччиною та Росією.

Як передає кореспондент УНІАН, про це посол сказав під час відеовключення в рамках проекту «Дипломатія без кордонів». «Я би не демонізував розвиток відносин по лінії Туреччина та Росія, за будь-яких обставин не потрібно їх розглядати в трикутнику, що подальша нормалізація відносин Туреччини і Росії негативно вплине на двосторонній діалог Україна-Туреччина.

У нас свій трек, у нас стратегічне партнерство, ми чітко доводимо своє бачення до наших партнерів в Туреччині, ми чітко розуміємо інтереси один одного», – сказав посол.

Він також зазначив, що Туреччина послідовно підтримує територіальну цілісність України.

«Туреччина – ключовий наш партнер в цьому регіоні, Туреччина чітко, твердо і послідовно підтримує територіальну цілісність України і займає принципову позицію в кримському питанні», – наголосив Сибіга.

Україна та Туреччина вже погодили 20 тисяч позицій з 22 тисяч щодо угоди про зону вільної торгівлі.

“На сьогодні залишилися неходженими деякі чутливі групи товарів. Кількісний вимір: з 22 тис. позицій, які мають бути охоплені угодою про зону вільної торгівлі, непогодженими залишилися близько 1800 позицій”, – сказав Сибіга.

За словами посла, переговорні групи експертів перебуваються у постійному контакті. “На завтра, на 19 число, запланований черговий раунд переговорів між нашими експертами у форматі відеоконференції”, – зазначив він.

УНІАН – Ukrinform – http://uacrisis.org/

URL: http://ukrturk.net/?p=44031

Yazan - 18:14. Kategori Ekonomi, Haber, Ukrayna - Türkiye, Новини Українською. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Türkiye Ukrayna

 

Ukrayna

Ukrayna