$  27.800 UAH /  28.080 UAH  31.550 UAH /  32.100 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Кличко зустрівся з представниками Турецького агентства зі співробітництва та координації

klitcko tika 1Віталій Кличко зустрівся з представниками Турецького агентства зі співробітництва та координації

Київський міський голова Віталій Кличко зустрівся з представниками Турецького агентства зі співробітництва та координації в Україні (ТІКА).

У ході зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці щодо реконструкції соціальних об’єктів у Києві.

Координатор програми ТІКА Хаджи Байрам Болат розповів про проекти агентства в Україні та Києві зокрема, а також попросив допомоги у реалізації проектів та кращої координації з відповідними підрозділами КМДА.

За його словами, ТІКА уже має низку реалізованих проектів у Києві. Зокрема, йдеться про технічну допомогу Олександрівській лікарні та Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова, утеплення фасаду дитячого садка №590 в Оболонському районі та капітальний ремонт у дитсадку №265. Крім того, агентство планує виконати утеплення фасадів столичних шкіл №14 та №231.

У свою чергу, Віталій Кличко подякував за зусилля турецької сторони задля розвитку соціальної інфраструктури в Україні та Києві і пообіцяв максимально сприяти Хаджи Байрам Болату у втіленні проектів.

kliçko tika 2ТІКА є турецькою державною організацією, що надає міжнародну технічну допомогу в Україні з 1997 року та здійснює свою діяльність на підставі Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Турецької Республіки про технічне і фінансове співробітництво від 14 листопада 2002 року та Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про погодження списку проектів, до яких застосовуються положення статті 2 зазначеної Угоди. ТІКА залучає кошти з бюджету Туреччини для реалізації соціальних проектів.

KMDA

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.