UkrTürk               
$  26.500 UAH /  26.750 UAH  31.000 UAH /  31.600 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Книжка українки про Роксолану — в Туреччині

2 Haziran 2017

Книжка українки про Роксолану — в Туреччині

Книжка української дослідниці Олександри Шутко «Роксолана: міфи і реалії», яка витримала за рік два видання, вийшла у турецькому перекладі в Стамбулі у відомому історичному видавництві «Kitap yayınevi» під гучною назвою «Хюррем Султан».
— Це стало можливо, завдяки професорці Єльського університету турецького походження Озген Фелек (Özgen Felek), — зазначає авторка. — Вона побачила мої статті та книжку на одній із наукових інтернет-спільнот і неочікувано для мене запропонувала видати мою книжку «Роксолана: міфи та реалії» в Туреччині. Я їй, звісно ж, подякувала за пропозицію, утім, не сприйняла її всерйоз. Яким же було моє здивування, коли наступного дня мені надійшов лист від відомого турецького видавця Чаатая Анадола з умовами контракту щодо перекладу і видання моєї книжки у Стамбулі.
За словами О. Шутко, робота над перекладом та виданням цієї книжки тривала майже півроку. Із її виданням турецькі читачі зможуть отримати ще більше інформації про походження Роксолани, її малу батьківщину, а також образ цієї султани у мистецькому та літературному житті України.
Нагадаємо, що нещодавно на Книжковому арсеналі авторка презентувала історичний роман «Хатідже Турхан» книга 1 «Ковилі вітри не страшні». У ньому йдеться про матір одного з нащадків славнозвісної Роксолани — султана Мехмеда IV, українки з Поділля Надії, яка в гаремі Ібрагіма Божевільного отримала ім’я Хатідже Турхан. Вона стала героїнею турецького серіалу «Величне століття. Кьосем», який нині знімається у Туреччині.

 

URL: http://ukrturk.net/?p=45680

Yazan - 11:56. Kategori Diğer, Günlük Yaşam, Haber, Kültür Sanat, Ukrayna - Türkiye, Новини Українською. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Türkiye Ukrayna

 

Ukrayna

Ukrayna