$  28.000 UAH /  28.200 UAH  32.000 UAH /  32.650 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

ОБСЄ не бачить сенсу збільшувати кількість спостерігачів в Україні

buyukelci_ertugrul_apakan mariupol 2Ертугрул Апакан закликав усі сторони демонструвати максимальну стриманість і подвоїти зусилля для політичного вирішення конфлікту.

Спостерігачі ОБСЄ не бачать великого сенсу в збільшенні кількості своїх військ, адже вони все одно не мають доступу до всіх районам конфлікту на Донбасі. Про це в четвер на брифінгу у Відні заявив голова спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан, передає Укрінформ.

“Тільки у випадку, якщо СММ буде повний доступ до всіх частин Східної України, включаючи території, які зараз непідконтрольні уряду і всім районам уздовж українського-російського держкордону, вона буде мати можливість повноцінно використовувати збільшення кількості персоналу. Адже поки доступу не буде, здатність моніторити дотримання Мінських домовленостей не покращиться навіть за умови збільшення кількості спостерігачів “, – заявив Апакан.

Глава місії повідомив, що вона не може верифікувати відведення озброєнь через те, що з моменту початку відводу важких озброєнь СММ сторони лише частково надали необхідну інформацію про те, які саме були відведені і де розташовані.

Апакан закликав усі сторони демонструвати максимальну стриманість і подвоїти зусилля для політичного вирішення конфлікту, зазначивши, що “перемир’я залишається крихким, а становище місцевого населення – важким”.

http://telegraf.com.ua/ukraina/obshhestvo/1857395-obse-ne-vidit-smyisla-uvelichivat-kolichestvo-nablyudateley-v-ukraine.html

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.