UkrTürk
$  27.400 UAH /  27.850 UAH  32.300 UAH /  32.900 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Україна і Туреччина підписали угоду в сфері оборони: домовилися про виробництво РЛС

12 Ekim 2016

ukrayna-turkiye-1Державна фірма “Укрінмаш”, що входить до складу ДК “Укроборонпром” і турецька компанія Havelsan Hava Elektronik Sanayi підписали угоду про співпрацю у виробництві пасивної радіолокаційної станції на потужностях підприємств “Укроборонпрому”.

Як повідомляє прес-служба концерну, угода була підписана в рамках міжнародної виставки “Зброя і Безпека 2016”, яка зараз проходить в Києві.

Читайте також “Укроборонпром” створює платформу для розвитку інновацій за американським зразком Як зазначається, з турецької сторони договір підписав перший заступник голови правління Havelsan Танерк Ювенчі, з української сторони – гендиректор “Укрінмашу” Сергій Слюсаренко.

“Сьогодні між Україною та Туреччиною вперше був підписаний подібний договір, який передбачає взаємодію країн в сфері оборони. Співпраця з Туреччиною не тільки дозволяє отримати набагато більш просунутий продукт, а й відкриває нові ринки, зокрема країн НАТО”, – зазначив генеральний директор “Укрінмашу “Сергій Слюсаренко.

За його словами, завдяки вдало проведеній підготовчій роботі під час виставки була укладена вже комерційна угода. Нагадаємо, меморандум про співпрацю з Havelsan “Укрінмаш” підписав в квітні.

Як відомо, міжнародна виставка “Зброя та Безпека” буде працювати 11-14 жовтня. На ній підприємства ГК “Укроборонпром” презентують кращі зразки і передові досягнення оборонно-промислового комплексу України.

 УНІАН

URL: http://ukrturk.net/?p=42684

Yazan - 14:18. Kategori Haber, Ukrayna - Türkiye, Новини Українською. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Türkiye Ukrayna

 

Ukrayna

Ukrayna