$  25.850 UAH /  26.180 UAH  30.200 UAH /  31.000 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Україна і Туреччина підписали угоду в сфері оборони: домовилися про виробництво РЛС

ukrayna-turkiye-1Державна фірма “Укрінмаш”, що входить до складу ДК “Укроборонпром” і турецька компанія Havelsan Hava Elektronik Sanayi підписали угоду про співпрацю у виробництві пасивної радіолокаційної станції на потужностях підприємств “Укроборонпрому”.

Як повідомляє прес-служба концерну, угода була підписана в рамках міжнародної виставки “Зброя і Безпека 2016”, яка зараз проходить в Києві.

Читайте також “Укроборонпром” створює платформу для розвитку інновацій за американським зразком Як зазначається, з турецької сторони договір підписав перший заступник голови правління Havelsan Танерк Ювенчі, з української сторони – гендиректор “Укрінмашу” Сергій Слюсаренко.

“Сьогодні між Україною та Туреччиною вперше був підписаний подібний договір, який передбачає взаємодію країн в сфері оборони. Співпраця з Туреччиною не тільки дозволяє отримати набагато більш просунутий продукт, а й відкриває нові ринки, зокрема країн НАТО”, – зазначив генеральний директор “Укрінмашу “Сергій Слюсаренко.

За його словами, завдяки вдало проведеній підготовчій роботі під час виставки була укладена вже комерційна угода. Нагадаємо, меморандум про співпрацю з Havelsan “Укрінмаш” підписав в квітні.

Як відомо, міжнародна виставка “Зброя та Безпека” буде працювати 11-14 жовтня. На ній підприємства ГК “Укроборонпром” презентують кращі зразки і передові досягнення оборонно-промислового комплексу України.

 УНІАН

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.