$  25.800 UAH /  26.100 UAH  30.150 UAH /  30.950 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Україна і Туреччина підписали угоду про поїздки за ID-картками

Громадяни двох країн зможуть перебувати без віз на території Туреччини та України відповідно строком до 90 днів протягом 180 днів.

Україна і Туреччина підписали угоду про взаємні поїздки громадян за ID-картками, повідомляється на Урядовому порталі.

Угода між Кабінетом міністрів України та урядом Турецької Республіки про внесення змін до міжурядової угоди про умови взаємних поїздок громадян була підписана сьогодні під час офіційного візиту прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Туреччини.

«Церемонія підписання відбулася у присутності глав урядів України та Туреччини за результатами їхніх переговорів», – зазначається в повідомленні.

Положеннями зазначеної угоди передбачається, що громадяни України та громадяни Турецької Республіки, які користуються паспортами у формі картки (ID), що містять безконтактний електронний носій, матимуть змогу в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Туреччини та України відповідно строком до 90 днів протягом 180 днів.

Як повідомляв УНІАН, 10 березня Кабмін України схвалив рішення про підписання угоди з Турецькою Республікою про умови взаємних поїздок громадян за ID-картками.

УНІАН

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.