ajle
Ukrayna'dan Haberler
Haber Spor Новини Українською

Юнацька збірна Туреччини – переможець Меморіалу Баннікова

DSC_0439У неділю, 19 травня, відбувся фінальний матч XII міжнародного турніру з футболу пам’яті першого президента Федерації футболу України Віктора Баннікова.

У Києві на стадіоні НТК ім. Баннікова зустрілись юнацькі збірні команди Туреччини та Росії. З перших хвилин і протягом усього матчу на футбольному полі точилася жорстка боротьба. На 16-й хвилині перший небезпечний момент у матчі мав форвард турецької збірної Енес Унал. Турецька «дев’ятка» змістився з лівого флангу у центр і на вході до карного майданчику наніс небезпечний удар − голкіпер врятував свою команду.

Відповідь від російської команди не змусила на себе чекати: на 18-й хвилині Пронічев прибрав двох захисників у карному майданчику збірної Туреччини, але пробив у руки воротарю.

DSC_0306

Ще через чотири хвилини Унал зі штрафного удару з 25-ти метрів пробив у нижній правий кут воріт російської команди − Сухорученко у карколомному стрибку відбив м’яч на кутовий.

Наприкінці першого тайму Туреччина втратила ще одну нагоду відкрити рахунок у матчі. Чілоглу вивів на ударну позицію Унала, який у боротьбі із захисником російської збірної пробив у ближню стійку.

DSC_0323На 58-й хвилині Їлмаз з правого флангу віддав передачу до карного майданчику, а Унал, прийнявши м’яч у зоні лівого інсайду, пробив точно у «дев’ятку» воріт збірної Росії. У підсумку, збірна Туреччина перемогла команду Росії у фіналі з рахунком 1:0 і стала триразовим переможцем Меморіалу Баннікова.