UkrTürk
$  27.250 UAH /  27.700 UAH  32.200 UAH /  32.800 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Antalya’da Ukrayna turizm zirvesi, ‘Ukrayna turizmde doping etkisi yapacak’

23 Aralık 2016

Uluslararası zirvelerin ve dev organizasyonların merkezi haline gelen Antalya’nın önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Antalya’nın Serik ilçesinde gerçekleşen 1. Ukrayna Turizm Zirvesi, iki ülkeden siyasetçileri, Belediye başkanları, turizmci, iş adamı ve gazetecileri bir araya getirdi.

Ukrayna heyetinden etkinliğe Lviv milletvekili Lev Pidlisetsky, Lviv belediye temsilcisi Ostap Protsky, Zaporoji belediye başkanı baş danışmanı Natalia Zaychenko, Ukrayna Turizm Federasyon Başkanı Oleksandr Novikovsky ,Ukrayna perakendeciler kurumu başkanı Oleksandır Fialka , Ukrayna basınından ise Kanal Ukraina, ICTV ,Kanal Rada ,Radio Svobodnaya,Unian Haber Ajansı Mejdunarodniy Turizm gazetesi , Zaparoje bölgesel televizyon kanalı TV 5 ,Harkov idari işler müdürü Sotnikov Vitali ve çeşitli kurumların temsilcileri katıldılar.

10 – 14 Aralık tarihlerinde Antalya ve Serik (Antalya) belediyelerinin organizasyonu ile gerçekleşen etkinlikte iki ülke arasındaki turizm ilişkileri görüşülürken, karşılıklı turist sayısının arttırılmasına yönelik hayata geçirilecek uygulamalar tartışıldı.

http://www.serik.bel.tr/haberler/ukrayna-zirvesi-turizme-doping-olacak

Fotoğraflar:
Deniz Çelebi

 

URL: http://ukrturk.net/?p=43788

Yazan - 10:00. Kategori Ekonomi, Haber, İş Dünyası, Sektörel. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Türkiye Ukrayna

 

Ukrayna

Ukrayna