$  27.800 UAH /  28.100 UAH  30.600 UAH /  32.400 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Lucesku’dan sert açıklamalar “buradayım, gitmiyorum… Türk basını uyduruyor”

Mircea LucescuShakthar Donetsk teknik direktörü Mircea Lucescu’dan sert açıklamalar.

Korrespondent’in haberine göre, Türk basınında “Shakhtar ile anlaşma imzaladığına pişman olduğu” yönünden çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yapan Mircea Lucescu, Türk basının her zaman birşeyleri uydurduğunu söyledi.

Hakkında çıkan “Shakhtar ile anlaşma imzalıdığına pişman olduğu” yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Lucesku şöyle konuştu:

“Bu bilgiyi yayınlayan gazetenin var olup olmadığını bile bilmiyorum. Türk basını kendi çıkarları için sürekli birşeyler uyduruyor.  Öncelikle ben kimse ile konuşmadım. Burada Shakhtar’da kaldım. Burada tüm varlığımla kaldım. Başkan ile konuştuğumuzda dahi burada kalıp kalmamam gündeme gelmedi. Görüşmemişzde bundan sonra nasıl devam edeceğimii, nasıl yaşayacağımız, yeni sezonun nasıl geçeceğini görüştük. O nedenle hiçbir şüphe yok. Bunu da bir çok yerde söyledim.”

“Ancak ne yazık ki herkes durumu kendine göre yorumluyor.  Sanırım herkes bir Türk takımı ile kontrat imzalamamı bekledi.  Ben Shakhtar’da kalmak istediğimi  ve bu zor dönemi takımımla başarılı bir şekilde geçirmek istediğimi bir çok kez söyledim.“

Son haftalarda çıkan haberlerde Lucescu’nun bir Türk takmına transfer olabileceği yazılıyordu.

http://korrespondent.net/sport/football/3409754-luchesku-turetskaia-pressa-vsehda-chto-to-vydumyvaet

http://shakhtar.com/ru/news/32737

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.