$  27.800 UAH /  28.100 UAH  30.600 UAH /  32.400 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Semin: “Beşiktaş Bizi Korkutmuyor”

UEFA Avrupa Ligi 2. tur ilk maçında yarın Beşiktaş ile karşılaşacak Ukrayna’nın Dinamo Kiev ekibinin teknik direktörü Yuri Semin, Beşiktaş’tan çekinmediklerini söyledi.

Maçın oynanacağı Fiyapı İnönü Stadı’nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Semin, Beşiktaş’ın iyi Oyuncuları olduğunu ve iyi performans sergilediğini bildiklerini belirterek, “Ama bu bizi korkutmuyor. Bu tarz korkulara yenilirsek daha ileri gidemeyiz” dedi.

Beşiktaş maçından beraberlik almalarının kendileri için iyi sonuç olacağını vurgulayan Yuri Semin, “Yarınki maç için iyi hazırlandık. Daha önce oynadığımız hazırlık maçlarına benzemiyor. Daha zor olacak” şeklinde konuştu.

Beşiktaş ile kendi sahalarında oynayacakları karşılaşmanın hazırlıklarını Kiev’de gerçekleştirileceklerini kaydeden Ukraynalı teknik adam, “İyi hazırlanarak istediğimiz sonucu almak istiyoruz” derken, liglerinin tatilde olması ve 3 aydır maç yapmamalarının bir sıkıntı yaratıp yaratmayacağı sorusunu ise “Bu olağan bir durum. Bir aydır hazırlık yapıyoruz. Eksilerimizi artılarımızı yarın göreceğiz” diye yanıtladı.

Bu arada Semin, İstanbul’da Fenerbahçe ve Beşiktaş ile yaptıkları maçları unutmanın zor olduğunu, burada taraftar coşkusunun çok büyük olduğunu sözlerine ekledi.

Dinamo Kiev’in file bekçisi Olexandr Shovkovskiy ise İstanbul’daki maçların zorlu ve taraftar coşkusunun çok yoğun olduğunu belirtti

SON ÇALIŞMA YAPILDI

Öte yandan Ukrayna temsilcisi, Beşiktaş maçının hazırlıklarını akşam saatlerinde Fiyapı İnönü Stadı’nda yaptığı antrenmanla tamamladı.
Kaynak: http://haberler.com/dinamo-kiev-teknik-direktoru-semin-besiktas-bizi-2540967-haberi/
Fotoğraf:http://www.zimbio.com/pictures/MkBvvsgqVcA/Lokomotiv+Moscow+v+FC+Moscow+Premier+Liga/jjLZ3Tk3br-/Yuri+Semin

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.