$  25.850 UAH /  26.180 UAH  30.200 UAH /  31.000 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

THY’den yeni hizmet, Ukraynalı transit yolcular ‘Stopover’ ile İstanbulu keşfedecek

Türk Hava Yolları, Ukraynalı transit yolcular için yeni bir hizmete başlıyor.

Türk Hava Yolları’nın Kiev’de düzenlediği etkinlikle tanıtımı yapılan servis ile Ukrayna’dan transit uçan yolcular, yeni ‘Stopover’ hizmeti aracılığıyla küresel taşımacılığın kesintisiz merkezi olan İstanbul’u keşfetme şansına sahip olacaklar.

Kiev Büyükelçisi Yönet Can Tezel,THY’nin Doğu Avrupa ve Balkanlar’dan sorumlu başkan yardımcısı Muhammed Fatih Durmaz, THY Kiev Müdürü Dinçer Sayıcı ile Türk ve Ukraynalı konukların katıldığı Hilton Oteli’ndeki tanıtım etkinliğinde, ‘Stopover in Istanbul’un tanıtımı yapıldı.

Dünyadaki diğer havayollarından daha fazla ülkeye uçuş yapan havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları, Ukrayna’dan ABD, Kanada, Kolombiya, Venezuela, Panama, Küba, Arjantin ve Brezilya,Birleşik Krallık, İrlanda, Seyşeller, Mauritius, Gürcistan, Azerbaycan, Tayland, İsrail, İtalya, Fransa, İspanya, Yunanistan, Almanya, Avusturya, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, İsviçre, Belçika ve Danimarka’ya gidecek yolcular için ‘Stopover’ uygulamasına başlıyor.

Kiev, Odesa, Kharkiv, Lviv, Kherson ve Zaporizhzhia’dan transit olarak bu ülkelere uçacak yolcular, ücretsiz konaklama olanağı ile İstanbul’un transit geçiş esnasındaki eşsiz güzelliklerini keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunan ‘Stopover’ hizmetlerinden faydalanabilecekler.

20 saatten fazla bağlantı süresi olan yolcuların faydalanabildiği uygulama, ekonomi sınıfı yolcular için 4 yıldızlı bir otelde 1 gece,  business class yolcular için ise İstanbul’un merkez noktaları olarak tanımlanan Sultanahmet ve Taksim’de 5 yıldızlı bir otelde 2 gece konaklama imkanı sunulacak.

 

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.