$  27.800 UAH /  28.080 UAH  31.550 UAH /  32.100 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Türk Hava Yolları Ukrayna’da gücüne güç katıyor; Herson ofisi açıldı (fotoğraflar)

thy herson acilis 8Türk Hava Yolları’nın (THY) Herson ofisi törenle açıldı.

Geçtiğimiz sene Herson seferlerine başlayan THY’nin yeni ofisi 7 Ağustos’ta düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Büyükelçi Nur Sağman’ın yanı sıra, Odesa Ticaret Ataşesi Çetin Yılmaz, THY Satış Başkan Yardımcısı (Doğu Avrupa ve Balkanlar) Mert Dorman, Valentina Sichevaya (Herson Vali Yardımcısı), Volodymyr Muykolaenko (Herson Belediye Başkanı), Dinçer Sayıcı (THY Herson Müdürü), Hakan  Yılmaz (THY Kiev Müdürü), Ayhan Kocaman (THY Odesa Müdürü) THY’nin Ukrayna ülke müdürleri ve Türk ve Ukraynalı işadamları katıldılar.

‘THY, Türkiye – Ukrayna dostluğuna önem veriyor’

Törende bir konuşma yapan Mert Dorman “Özellikle 2003’den sonra hizmet, kalite ve ürün anlamında dünya ölçeğinde yükselen Türk Hava Yolları bugün 110 Ülkede uçtuğu 277 nokta  ile en çok ülkeye uçan havayolu konumuna gelmiştir. Türk Hava Yolları; uçuş ağında önemli bir yere sahip Ukrayna pazarındaki 22. kuruluş yılında, Ukrayna’ da bulunan en eski ve köklü şirketlerden biri olarak gelişimini sürdürmeye devam etmektedir.Bu kapsamda; hepinizin bildiği üzere Ukrayna’daki beşinci noktamız olan Herson hattını 15 Ekim 2014’de hizmete açmıştık. Ukrayna’daki büyüme stratejilerimiz doğrultusunda mevcut seferlerimizi artırmayı ve yeni uçuş noktaları açmayı planlamaktayız. Türk Hava Yolları olarak Turkiye-Ukrayna arasindaki dostluğa büyük önem vermekteyiz ve Ukrayna halkı için daima iyi ve kaliteli hizmet sunmaya özen göstermekteyiz.  Bu çerçevede İstanbul-Kherson hattının açılmış olması iki ülke arasındaki işbirliği açısından önem arz etmektedir.” dedi

thy herson acilis 3‘Ukrayna’nın en büyük yabancı hava yolu şirketiyiz’

Törende söz alan THY Herson Müdürü Dinçer Sayıcı ise “Hâlihazırda Ukrayna’da 5 şehre uçuş gerçekleştirmekteyiz. Uçtuğumuz destinasyonlar ve kargo kapasitesi bakımından Ukrayna’nın en büyük yabancı havayolu şirketi konumundayız. Bu aynı zamanda Ukrayna’ya verdiğimiz önemin de bir göstergesidir.
Son olarak geçen sene Ekim Ayı’nda Herson hattımızı açtık ve çok kısa bir zaman içinde de haftalık 4 olan sefer sayımızı 7’ye çıkarttık. Böylelikle; Ukrayna’da önemli bir konuma sahip olan Kherson’un dünya ile olan bağlantısını güçlendirerek şehrin gelişimine ve Ukrayna dâhilindeki pozisyonunun güçlenmesine önemli bir katkı sağladığımıza inanıyoruz. Kherson halkının Türk Hava Yollarına göstermiş olduğu teveccühün bir sonucu olarak Kherson uçuşlarımızın doluluk oranlarının bizleri memnun ettiğini ifade etmek isterim. Bu çerçevede; Türk Hava Yollarını tercih eden değerli yolcularımıza daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek için Kherson şehir ofisimizi bugün itibariyle açmış bulunmaktayız. ‘ diye konuştu.

Açılış töreni konuşmalar ve kokteyl ile devam etti.

 

 

 

 

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.