$  26.150 UAH /  26.500 UAH  30.250 UAH /  30.950 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Turkcell Global Bilgi, Ukrayna’daki şirketi ile iki altın madalya kazandı

Turkcell Global Bilgi, sektörün en önemli yarışmasında Ukrayna’daki şirketi iki altın madalya kazandı.

Turkcell Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu ‘ContactCenterWorld.com’un Londra’da gerçekleştirdiği EMEA (Avrupa- Orta Doğu ve Afrika) bölge finallerinde, Ukrayna’daki projeleriyle ‘En İyi Satış Kampanyası” ve “En İyi Self Servis Teknoloji Kullanımı” kategorilerinde birinci olurken, Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt’a sunduğu dış kaynak çağrı merkezi hizmetiyle de “En İyi Dış Kaynak İş Ortaklığı” kategorisinde ikincilik elde etti.

Böylece, aynı organizasyondan 3 ödülü birden kucaklayan Turkcell Global Bilgi, Ekim ayında Londra’da düzenlenecek olan ve bugüne kadar 7 birincilik ile döndüğü dünya finallerine katılma hakkını elde etti.

Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Çağatay Aynur konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Müşteri deneyimi merkezi olarak klasik çağrı merkezi hizmetlerinden farklı olarak firmalara değer yaratacak çözümler geliştiriyoruz. Bu amaçla kurumsal firmaların temel iş hedeflerine ortak oluyor ve bu hedefi gerçekleştirecek müşteri deneyimi stratejileri oluşturuyoruz. Ayrıca teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun teknolojik çözümleri hayata geçirerek teknolojik liderliğimizi de devam ettiriyoruz. Çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu “ContactCenterWorld.com”un düzenlediği yarışmadan bu sene üç ödülle ülkemize döndük. Şirketimiz Ukrayna’daki projeleriyle “En İyi Satış Kampanyası” ve “En İyi Self Servis Teknoloji Kullanımı” kategorilerinde altın madalya aldı. Yeni nesil perakendeciliğin öncülerinden MediaMarkt’a sunduğumuz hizmet ile de “En İyi Dış Kaynak İş Ortaklığı” kategorisinde gümüş madalya elde ettik. Birbirinden kıymetli bu ödüllerin gerçek sahibi, şirketimizi başarıdan başarıya taşıyan tüm çalışma arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Şimdi sıra dünya finallerinde Bu yarışmadan da ülkemizi gururlandıracak bir sonuçla döneceğimize yürekten inanıyorum” dedi. –

Haberler.com

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.