$  28.600 UAH /  28.900 UAH  34.800 UAH /  35.400 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Ukrayna Polis Teşkilatı heyeti, Emniyet Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti

ukrayna polisiUkrayna Ulusal Polis Teşkilatı Heyeti, Emniyet Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Ziyarete Ukrayna Ulusal Polis Teşkilatı Başkan Yardımcısı Oleksandr Fatsevitç ile Devriye Polisi Başkanı Yevgeniy Jukov ile polis teşkilatı yetkilileri ve Ankara Büyükelçisi Sergei Korsunskiy’nin Politik İşler ve Bölgeler arası İşbirliği konularında yardımcılığını yürüten Yevgenya Gaber katıldı.

Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Ali Baştürk ile bir araya gelen heyetin üç gün boyunca çeşitli temaslarda bulunduğu, öte yandan görüşmelerde iki ülke emniyet teşkilatları arasında işbiriliği imkanlarının masaya yatırıldığı bildirildi.

Ukrayna Ulusal Polis Teşkilatı web sitesi

UkrTurk.net

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

2 Yorum

  1. Coskun

    Ukraynada.kievde.kacak.olarak.sahte.kimlikle.giris.yapan.hala.orada.olan.tulga.misirlioglu.gercek.isimli.kisi.yakalama.ve.tutklama.karari.ve.aranmasi.vardir.ayrica.kirmizi.bulten.aranmasida.var.nasil.ukrayna.polisine.bildirebiliriz.

    Yanıt
  2. Coskun

    Ukraynada.kievde.kacak.olarak.sahte.kimlikle.giris.yapan.hala.orada.olan.tulga.misirlioglu.gercek.isimli.kisi.yakalama.ve.tutklama.karari.ve.aranmasi.vardir.ayrica.kirmizi.bulten.aranmasida.var.nasil.ukrayna.polisine.bildirebiliriz..tc.kimlik.no.31735006128

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.