Проект, що реалізується у партнерстві з UA.RPA (Українським агентством прогресивних наукових досліджень), експертом у виробництві продукції оборонної промисловості, має призначення для 74% пацієнтів з COVID-19, які для лікування потребують госпіталізації. В рамках проекту вироблятимуться пристрої, що призначені для «високопоточної кисневої терапії».
Стратегічно важливий продукт
Розповідаючи про прилад для високопоточної кисневої терапії HF60L, Джем Вардар наголосив, що пристрій призначений для 74% пацієнтів з COVID-19, лікування яких вимагає перебування в стаціонарі.
Український партнер
Заявивши, що спільне виробництво буде здійснюватися з українською оборонно-промисловою компанією UA.RPA, Вардар повідомив також про ініціативу і розвиток проекту:
Серед методів лікування COVID-19 виділяється високопоточна киснева терапія, відома як HFNC або HFNO. У заголовках американських газет було зазначено, що вентилятори — це невідповідна технологія як наслідок лікування 80% пацієнтів, підключених до вентиляторів в Америці. Це дуже важливий висновок.
“Ми розпочали дослідження у нашій науково-дослідній компанії в Туреччині”
“Певний час ми оцінювали проблеми та розробляли рішення. Згодом почали працювати з нашою науково-дослідною компанією в Туреччині. А після отриманих результатів стали розглядати можливості виробництва в Україні.”
Оцінено спільно з владою України
Внаслідок отриманих нами позитивних результатів ми дійшли висновку, що пристрій відповідає очікуванням. Водночас ми проводили зустрічі з відповідними установами в Україні.
Технологія з Туреччини
“Масове виробництво пристрою кисневої терапії HF60L ми плануємо розпочати в короткі терміни. Спільно з компанією UA.RPA, яка працює в оборонній промисловості, вироблятимемо деталі,. Такі, наприклад, як пластикові та металеві деталі. Решта технологій і програмне забезпечення будуть турецького походження.”
Процеси сертифікації
Завершивши процес сертифікації продукту AirBlend HF60L, можна відповісти виробництвом в Туреччині та Україні на внутрішні і міжнародні запити.
Пан Вардар заявив, що вони досягнуть щоденної виробничої потужності 1000 штук через 15 днів.
Міністерство оборони України надає вагомий пріоритет лікуванню COVID-19 і визначило HFNO обов’язковим перед застосуванням вентилятора. Враховуючи це, прилад HF60L для високопоточної кисневої терапії має важливе значення.
Для отримання додаткової інформації про AirBlend HF60L відвідайте airblendmedical.com (англійською).
Sonraki Haber