$  24.600 UAH /  24.850 UAH  27.000 UAH /  27.400 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25
Hakkımızda / Про Нас

Türkçesi sayfanın devamında bulunmaktadır.

UkrTürk – це Інтернет-портал, який був створений для того, щоб відвідувачі мали змогу дізнатися більше про Україну та Туреччину. На цьому сайті  можна знайти детальну інформацію щодо діяльності турецьких бізнесменів на території України.

На нашому порталі  публікуватимуться новини, що стосуються переважно таких галузей, як будівництво, фінанси, сільське господарство, енергетика, металургія, туризм та нерухомість. Також регулярною буде публікація подій в Україні.

На сторінці UkrTürk також буде розташована інформація про  культурні заходи, що відбуватимуться в обох країнах : концерти, показ фільмів та програма в театрах.

Наші принципи

Укртурк.нет (UkrTürk.net) не являється прихильником тих чи інших політичних поглядів, але й не є противником цих поглядів.

Тексти що розміщенні на порталі UkrTürk  завжди точні, підтверджені, безсторонні та спираються на реальні  джерела інформації. Основним для нас є сприяння створенню позитивного іміджу України та Туреччини.

На нашій сторінці не використовується інформація з невідомих джерел, неперевіренні данні, тексти.

UkrTürk портал захищено від некорректних висловлювань та коментарів стосовно Посольства Туреччини в Україні та дипломатичних представників, Посольства України в Турецькій Республіці та дипломатичних представників, Турецьких організацій, членів Турецьких спілок в Україні, Українського Народу,управлінь і адміністрацій.

Тексти про події в Україні, що розміщені на даній  інтернет-сторінці  UkrTürk , взято з порталів новин та газет, і перекладені на турецьку мову. Тексти не виключають в себе додаткові коментарі,окрім оригінальної мови.

Всі опубліковані новини на нашому інтернет-порталі через посилання ведуть до  інтернет-центру новин та до джерел, з яких було використано фотографії.

HAKKIMIZDA

Ukrturk.net LogoUkrTürk, Türk işadamlarının faaliyet gösterdikleri sektörlerde daha ayrıntılı bilgilendirilmesi amacıyla kurulmuş bir internet portalıdır.

Ağırlıklı olarak, inşaat, finans, tarım, enerji, turizm ve emlak alanlarında piyasa analizleri verilen portalda, Ukrayna gündemine dair düzenli haberler yayınlanıyor.

UkrTürk’ün bünyesindeki kültür sanat sayfasında, ülke genelindeki konser etkinlikleri, sinema ve tiyatro etkinliklerine yer veriliyor.

Portalın haberler bölümünde oluşturulmuş alt kriterlede ise, finans, ekonomi, politika ve spor haberlerinin yanı sıra, Türkiye – Ukrayna ilişkileri ve Ukrayna’daki Türk toplumu için de özel bir yer ayrılmış durumda.

Sitenin linkler bölümünde Türk vatandaşlarının günlük hayatta işlerini kolaylaştırmak maksadı ile Ukrayna içindeki tren, otobüs ve feribot seferlerinin linkleri ve uçak seferlerinin bağlantı adresleri veriliyor.

Ukrayna’da iş mi kurmak istiyorsunuz?

Ekonomi ve finans gündemini takip mi etmek istiyorsunuz?

Ukrayna – Türkiye ilişkileri hakkında araştırma mı yapıyorsunuz?

Ukrayna’yı tanımak mı istiyorsunuz?

Doğru adrestesiniz…

İlkelerimiz

UkrTürk, doğru, kanıtlanabilir, tarafsız haber ve gerçek bilgiye dayanmayı öncelikli ilke olarak görmekte, ülkemizin ve Ukrayna’nın tanıtımına olumlu katkıda bulunmayı temel çıkış noktası olarak kabul etmektedir.

UkrTürk herhangi bir politik görüşün veya siyasi hareketin karşısında veya yanında değildir.

Portal içinde ve bağlı sosyal medya hesaplarında; kaynağı belli olmayan, suç unsuru taşıyan ya da taşıyabilecek metin, görüş, bilgi ve yorumlara yer verilmemektedir.

UkrTürk’te ve bağlı sosyal medya hesaplarında büyükelçiliğimiz ve diplomatik temsilciliklerimiz ile Ukrayna’daki Türk organizasyonlarını, Türk toplumunun üyelerini, Ukrayna’yı, Ukrayna devleti yöneticilerini ve kurumlarını küçük düşürücü yayın ve yorumlara kesinlikle yer verilmez.

UkrTürk’te Ukrayna ile ilgili olarak yayınlanan metinler, Ukrayna’daki haber sitelerinin ve gazetelerin haberlerinden yapılan tercümelerden oluşmaktadır. Metinlere aslından farklı olarak yorum katılmamaktadır.

Metinler, ilgili haber merkezinin internet sitesine canlı link verilerek ve fotoğraf kaynağı gösterilerek yayınlanmakta, kaynağı şüpheli olan ya da belli olmayan bilgiye kesinlikle yer verilmemektedir.

ukrturk@gmail.com