$  27.800 UAH /  28.050 UAH  31.150 UAH /  31.750 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Створення нових систем озброєння – пріоритети роботи українсько- турецької комісії з ВТС

В Анкарі (Туреччина) відбулось засідання шостої Спільної українсько-турецької комісії з питань військово-технічного співробітництва.

З української сторони комісію очолює заступник міністра оборони генерал Ігор Павловський, з турецької – заступник керівника Підсекретаріату оборонної промисловості Міністерства оборони Туреччини Сердар Демірель. Також в засіданні комісії взяли участь Перший заступник Секретаря РНБО України Олег Гладковський, керівник ДК Укроборонпром Павло Букін, представники державних та приватних компаній в оборонній сфері України та Туреччини.

Під час засідання учасники проаналізували стан виконання спільних проектів у військово-технічній сфері за поточний рік. Зокрема, виконання контракту на постачання засобів зв’язку компанії «Аселсан» для потреб української армії. Сторони домовились про передачу Міністерству оборони України передових технологій та програмного забезпечення у сфері зв’язку та підписали відповідну компенсаційну (офсетну) угоду.

Крім того, під час засідання учасники обговорили реалізацію проектів у бронетанковій, космічній та авіабудівельній сферах. Серед іншого, сторони домовились про розвиток співпраці у напрямку безпілотних систем озброєння, щодо можливості створення спільного КБ із розробки нових зразків двигунів для броньовані техніки.

Представники Туреччини підтвердили зацікавленість турецької сторони в закупівлі літаків Ан-178. За результатами роботи комісії сторони підписали меморандум з постачання в Україну безпілотних авіаційних комплексів і створення спільного підприємства.

Також в рамках засідання відбулась зустріч Олега Гладковського з керівником Підсекретаріату оборонної промисловості Туреччини Деміром Ізмаїлом.

RNBO  Рада національної безпеки і оборони україни

 

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.