$  26.920 UAH /  27.220 UAH  33.000 UAH /  33.700 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

У МЗС заручилися підтримкою Туреччини в зв’язку з ескалацією в ОРДЛО

Заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця провів зустріч з послом Турецької Республіки в Україні Йонетом Дж.Тезелем. Про це повідомляє інтернет-представництво МЗС.

В ході зустрічі дипломати обговорили питання співпраці України та Туреччини на міжнародному рівні, в тому числі і Взаимодествие в ООН і Раді безпеки.

З української сторони було приділено особливу увагу активізації російсько-терористичних формувань на Донбасі, які протягом останніх декількох днів здійснюють масовані обстріли по всій лінії зіткнення. У зв’язку з цим було наголошено на необхідності посилення політико-дипломатичного тиску на Кремль з тим, щоб зупинити ескалацію насильства і уникнути гуманітарної катастрофи в регіоні.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, міністерство закордонних справ України висловило глибоку стурбованість у зв’язку з активізацією російсько-терористичних військ на Донбасі, а постійний представник України в ООН Володимир Єльченко направив заяву генеральному секретарю ООН з приводу обстрілу бойовиками житлових кварталів Авдіївки.

ФОТО

QHA

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.