UkrTürk
$  27.050 UAH /  27.350 UAH  31.850 UAH /  32.450 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

У МЗС заручилися підтримкою Туреччини в зв’язку з ескалацією в ОРДЛО

1 Şubat 2017

Заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця провів зустріч з послом Турецької Республіки в Україні Йонетом Дж.Тезелем. Про це повідомляє інтернет-представництво МЗС.

В ході зустрічі дипломати обговорили питання співпраці України та Туреччини на міжнародному рівні, в тому числі і Взаимодествие в ООН і Раді безпеки.

З української сторони було приділено особливу увагу активізації російсько-терористичних формувань на Донбасі, які протягом останніх декількох днів здійснюють масовані обстріли по всій лінії зіткнення. У зв’язку з цим було наголошено на необхідності посилення політико-дипломатичного тиску на Кремль з тим, щоб зупинити ескалацію насильства і уникнути гуманітарної катастрофи в регіоні.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, міністерство закордонних справ України висловило глибоку стурбованість у зв’язку з активізацією російсько-терористичних військ на Донбасі, а постійний представник України в ООН Володимир Єльченко направив заяву генеральному секретарю ООН з приводу обстрілу бойовиками житлових кварталів Авдіївки.

ФОТО

QHA

 

URL: http://ukrturk.net/?p=44221

Yazan - 19:01. Kategori Haber, Politika, Новини Українською. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Türkiye Ukrayna

 

Ukrayna

Ukrayna