$  27.800 UAH /  28.080 UAH  31.550 UAH /  32.100 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

THY’den Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği’ne anlamlı hediye

image (2)Türk Hava Yolları (THY) Odesa Müdürü’nden Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği’ne anlamlı hediye.

Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği’ni ziyaret eden THY Odesa Müdürü Dr. Ayhan Kocaman, THY tarafından sınırlı sayıda hazırlanan Fenerbahçe uçağını derneğe armağan etti.

Fenerbahçe için özel

Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sezen, THY Odesa Müdürü Dr. Ayhan Kocaman ile dernek binasında bir araya geldi.

Ziyaret sırasında THY tarafından üretilen özel Fenerbahçe uçağını Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği’ne armağan eden Kocaman, Türkiye’nin güzide takımlarından Fenerbahçe’yi Ukrayna’da başarı ile temsil eden Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği’nin faaliyetlerini yakından takip ettiklerini söyledi.

Türk futbolunun Ukrayna’daki tanıtımına katkılarından ötürü Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği’ni tebrik eden Ayhan Kocaman, Yönetim Kurulu’na başarılar diledi.

Amacımız Fenerbahçeye gönül verenleri buluşturmak

imageZiyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ukrayna Fenerbahçiler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sezen ise, Türk Hava Yolları’nın bu çok özel çalışmasının kendileri için büyük önem taşıdığını söyledi.

Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği olarak 2016 yılında 10’uncu kuruluş yıl dönümünü kutlayacaklarını hatırlatan Sezen, Ukrayna’daki Fenerbahçeliler olarak Türk sporunu en iyi şekilde temsil etmeye yönelik faaliyetlerinin yeni sezonda artarak süreceğini söyledi.

THY Odesa Müdürü Ayhan Kocaman’a ziyareti ve anlamlı armağını için tüm Fenerbahçeliler adına teşekkür eden Sezen, Türk Hava Yolları’nın Ukrayna’daki Türklerin gururu olduğunun altını çizdi.

Ukrayna Fenerbahçeliler Derneği

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.