$  27.800 UAH /  28.100 UAH  31.630 UAH /  31.980 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Ukr-Ayna; Турецькі та українські журналісти стануть ближчими один до одного

6 жовтня 2017 року в Києві відбулася зустріч українських представників ЗМІ із заступником голови Спілки журналістів Туреччини паном Мевлютом Йені. Впродовж вечора учасники зустрічі обговорили низку важливих питань стосовно співпраці українських та турецьких журналістів, а також окреслили коло подальших дій на найближчий час.

Зокрема, було вирішено створити Комітет з питань співпраці між українськими та турецькими представниками ЗМІ, що буде включати понад 10 учасників з кожної сторони та сприятиме налагодженню контактів у медіасфері обох країн. Учасники одностайно проголосували за висунені кандидатури на пост голови та заступника голови Комітету.

Мевлют Йені у своєму привітальному слові подякував представникам українських ЗМІ за участь у зібранні, а також наголосив на зростаючій багатогалузевій співпраці між Україною та Туреччиною впродовж останніх років.

Серед гостей вечора були присутні директор каналу «Рада» Володимир Лех, ведучий телеканалу «Інтер» Ян Іванишин, представники телеканалу ICTV, «Українського радіо», видання «Лівий берег» та інших провідних українських ЗМІ. Журналісти висловили готовність всіляко підтримувати та зміцнювати українсько-турецькі медіазв’язки задля отримання інформації про Туреччину з експертних джерел та розробки спільних проектів із турецькими колегами.

Одним з напрямків роботи Комітету стане проведення тематичних форумів, впродовж яких журналісти зможуть отримати цінну інформацію від експертів стосовно Туреччини, її економіки, культури та суспільного життя.

Всі учасники залишились задоволеними результатами зустрічі. Також було висловлено сподівання подальшої тісної співпраці між двома країнами на всіх рівнях та проведення наступної зустрічі Комітету в Анталії до кінця цього року.

Ukr-Ayna

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.