$  27.130 UAH /  27.400 UAH  30.600 UAH /  31.000 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

В Анкарі пройшов круглий стіл та фотовиставка щодо Європейського вибору України

ukrayna odtü 129 квітня 2015 року в Культурному центрі Близькосхідного технічного університету відбувся круглий стіл на тему:

«Європейський вибір України: Євромайдан та останні події в Україні» за участі Посла України в Туреччині Сергія Корсунського, турецького науковця Філіз Тутку Айдин Безікоглу і культуролога Олександра Михеда.

Виступ Посла був присвячений питанню Європейської інтеграції України та реформам, що наразі впроваджуються в Україні на шляху до ЄС.

Філіз Тутку Айдин Безікоглу ознайомила аудиторію зі становленням незалежної України та боротьбою українського народу за європейські цінності. Олександр Михед розповів про переосмислення подій Майдану крізь призму сучасного мистецтва.

ukrayna odtü 9Також був показаний фільм Сергія Лозниці «Майдан». Зустріч завершилась плідною дискусією та питаннями аудиторії. Подія проходила в рамках фотовиставки, присвяченої новітній українській історії, і була відвідана чисельною аудиторією, що складалась зі студентів і викладачів Університету, а також української громади в Туреччині.

http://turkey.mfa.gov.ua/ua/press-center/news/35898-v-ankari-projshov-kruglij-stil-ta-fotovistavka-shhodo-jevromajdanu

[Best_Wordpress_Gallery id=”38″ gal_title=”Ukrayna]

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.