$  27.000 UAH /  27.300 UAH  30.600 UAH /  30.950 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

В Україні запустять виробництво турецьких засобів радіозвязку для армії

Державне підприємство “Спецтехноекспорт”, що входить до складу державного концерну “Укроборонпром”, домовилося з турецькою компанією Aselsan про організацію спільного виробництва турецьких засобів радіозв’язку в Україні.
Про це повідомляється на сайті концерну “Укроборонпром”.

“Державна компанія “Спецтехноекспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, підписала з турецькою компанією Aselsan Меморандум про організацію спільного виробництва турецьких засобів радіозв’язку в Україні. Домовленості планується реалізувати за механізмом офсетних зобов’язань між компаніями”, – йдеться в повідомленні.

Підписання меморандуму відбулось у рамках міжнародної виставки “Зброя та Безпека”, на якій підприємства ДК “Укроборонпром” демонструють свої останні розробки, широкий спектр озброєння, військової техніки, а також продукції військового та подвійного призначення.

Зазначається, що налагодження виробництва турецьких систем радіозв’язку в Україні дасть змогу Міністерству оборони України отримати доступ до найсучасніших технологій у сфері зв’язку.

У грудні 2016 року підприємство “Спецтехноекспорт” підписало з компанією Aselsan першу угоду про імпорт радіостанцій на потреби Міноборони України, в рамках якої вже відбуваються поставки турецьких виробів на потреби Міністерства оборони.

Ukr-Ayna

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.