$  27.800 UAH /  28.100 UAH  31.630 UAH /  31.980 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

У Києві відбулася Перша Виставка-ярмарок турецької продукції в Україні

DSC_0252Урочисте відкриття виставки , яка проводиться Торговою Палатою Стумбулу в Україні вперше, відбулося 23 жовтня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

На відкритті виставки-ярмарку об 11:00 були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Туреччини в Україні Мехмет Самсар, Торговий Аташе Туреччини Белькиз Гюрель Гюлеч, директор департаменту торгово-економічного співробітництва Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Руслан Осіпенко, віце-президент Торгової палати Істамбулу Дурсун Топчу, перший помічник Голови Українського Союзу Промисловців та Підприємців Сергій Прохоров, Віце-президент Київської Торгово-промислової палати Олександр Шорубалка, директор з економічних відносин з країнами Азії, Африки та Америки департаменту міжнародних економічних звязків Торгово промислової Палати України Юрій Царитинський , віце-президент Союзу промисловців та підприємців Туреччини та України Аднан Аначали, віце-президент Спілки бізнесменів України та Туреччини Бурак Пехліван та підприємці України і Туреччини.
Надзвичайний і Повноважний Посол Туреччини в Україні Мехмет Самсар, який виступив із промовою на урочистому відкритті виставки у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», зазначив, що проведення виставки у рік 90ої річниці заснування Турецької Республіки є приємним збігом.
Окремо нагадавши про розвиток взаємовідносин між двома країнами після підписання угоди про стратегічне партнерство у 2010 році, пан Самсар сказав наступне:
DSC_0184«Організована Торговою Палатою Стамбулу Перша виставка-ярмарок турецької продукції в Україні збігається із річницею заснування Турецької Республіки, і, хочу зазначити, що цей збіг є дуже значущим.
Після підписання угоди про стратегічне партнерство між двома країнами у 2010 році спостерігається значний культурний та економічний розвиток взаємовідносин між ними. В свою чергу, скасування віз між Туреччиною та Україною вивело взаємовідносини держав на новий рівень. Наступною нашою метою є підписання договору про свободну торгівлю.
Шановні гості, зростання торгівлі та інвестицій між двома країнами можливе лише за умови зближення бізнес-кіл двох держав. Таким чином, відкриття Першої виставки турецької продукції в Україні є важливою нагодою для сприяння зустрічі підприємців та промисловців двої країн.
Економіка Туреччини сьогодні є однією з найпотужніших економік світу, це також є великою заслугою підприємництва. Я пишаюся вами. Я бажаю вам сприятливої виставки, та хочу подякувати усім, хто зробив свій внесок у її реалізацію».

Сергій Прохоров : Туреччинає важливим партнером для України

DSC_0199Перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців Сергій Прохоров, який виступив одразу після пана Самсара, подякував усім, хто посприяв зустрічі бізнес кіл двох держав та зробив свій внесок у втілення віставки у життя. Він також підкреслив, що Туреччина є важливим партнером для України, та в останні роки спостерігається швидке й динамічне зростання взаємовідносин між ними.
Сергій Прохоров відмітив, що УСПП часто має справу із турецькою громадою в Україні, та нагадав про іх співробітництво із Союзом підприємців та промисловців Туреччини та України TUSiB.
Перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців пан Прохоров також зазначив про те, що фінансові можливості та досвід Туреччини разом із промисловим потенціалом України створюють нові можливості для розвитку держав не тільки у сфері сільського господарства, авіа- та машинобудування, а й у сприянні розвитку відносин бізнес-спільнот двох держав, місцем зустрічі яких сьогодні стала перша виставка турецьких товарів в Україні.
Перша виставка – ярмарок турецької продукції в Україні, організована Торговою Палатою Стамбулу, пройшла у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» з 23 по 26 жовтня 2013 року.

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.