$  27.130 UAH /  27.400 UAH  30.600 UAH /  31.000 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Лідер з-поміж іноземних перевізників авіакомпанія «Turkish Airlines»

thy kiev 1Украерорух забезпечив майже 43 тис. польотів в українському небі у І кварталі 2015 року
У першому кварталі 2015 року Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) забезпечило аеронавігаційним обслуговуванням 42 914 польотів, виконаних у повітряному просторі України вітчизняними та зарубіжними авіакомпаніями.

Лідером з-поміж іноземних перевізників стала авіакомпанія «Turkish Airlines», яка здійснила більш як 4 770 рейсів та посіла друге місце серед загальної кількості авіакомпаній. Тоді як за результатами аналогічного періоду минулого року «Turkish Airlines» посідала четверте місце серед іноземних авіаперевізників за кількістю виконаних польотів в українському небі.

Як уже повідомлялось, із квітня 2015 року «Turkish Airlines» почала виконувати щоденні рейси Стамбул – Херсон – Стамбул. Сьогодні найбільша турецька авіакомпанія, окрім транзитних польотів над Україною, здійснює рейси до Києва (Бориспіль), Херсона, Львова, Одеси та Дніпропетровська.

Варто зауважити, що транзитні польоти через Україну – у Львівському районі польотної інформації – почала виконувати найбільша фінська авіакомпанія «Finnair».

Помітне пожвавлення інтенсивності польотів основних користувачів повітряного простору, в тому числі «Turkish Airlines», «LOT Polish Airlines» та «Belavia», зумовлене також початком весняно-літньої навігації. Водночас це доказ довіри користувачів повітряного простору України до якості послуг вітчизняного провайдера аеронавігаційного обслуговування та належного рівня безпеки польотів, який гарантує Украерорух у зоні своєї відповідальності.

Джерело:  Украерорух

Alle Design

About The Author

Related posts

2 Comments

  1. Ірина

    Колись відкриються нарешті прямі рейси між двома столицями Анкара -Київ у Турецьких авіаліній?

    Reply
  2. Kherson Guide

    Это прекрасная возможность для Херсона работать над развитием своей туристической и транспортной инфраструктуры!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.