$  26.800 UAH /  27.000 UAH  29.450 UAH /  29.950 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Музей сучасного образотворчого мистецтва України презентує художню виставку «На тому березі

image descriptionАрт – проект «Береги» компанії GLOBART (Туреччина). 15 травня – 7 червня. 2013 р. Київ. Музей сучасного образотворчого мистецтва України презентує художню виставку «На тому березі».

Творчий проект «Берега» – це неосяжний простір для духовного злету і піднесення, важлива основа до утвердження мистецького хисту і професіоналізму, це духовний вимір культурного життя турецького і українського народів. Адже мистецтво не потребує перекладу. Воно зрозуміло всім, хто наділений серцем відкритим до глибин вічного.

Саме такими і є оригінальні твори живопису і графіки представлені на двох виставках минулого року в Стамбулі і цієї весни у Києві.
Художників з Криму, Львову, Одеси, Києва, Черкас, Херсону об’єднала тисячолітня історія Босфору, де вітає дух предків, закликаючи нас до єдності та братерства. В полотнах українських митців відобразилась любов до великого міста Стамбул, до землі Туреччини, погляд в історію наших країн.

Незважаючи на відмінність, нас об’єднує належність до роду людського, та мешкання на березі одного моря. Художників захопив Стамбул –фантастичний старовинний килим, на котрому тисячоліття залишили свої візерунки. 17-мілліоне місто зберегло багато пам’ятників, маючих велику культурну цінність: монастирі, церкви, мечеті, мури фортець, палаци, фонтани, старовинні поховання, саркофаги героїв та святих.

Мистецтво не знає часових обмежень і кордонів. В усі часи художня творча еліта була носієм гуманітарних цінностей, спільнотою, що відкрита до діалогу зі світом, природою, суспільством.

Голова компанії GLOBART Шахін Алпаслан впевнений, що виставка « На тому березі» буде сприяти у справі спрямованій на збереження і примноження духовних скарбів народів України та Туреччини.

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.