$  26.800 UAH /  27.000 UAH  30.100 UAH /  30.450 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

На Майдане Незалежности состоялась акция в поддержку протестующих в Турции

DSC_0664Близько 30 турецьких активістів провели акцію на Майдані Незалежності у Києві, протестуючи проти знищення парку в центрі Стамбула та в знак солідарності з протестуючими у Туреччині.

Про це повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

“Ми зібрались тут, щоб провести мирний протест та висловити нашу підтримку учасникам протестів у Туреччині, щоб вони розуміли, що вони не одні. Ми відчуваємо тих людей, які протестують. Наше серце – єдине”, – заявила одна з активістів Сінем Кішіоглу. За її словами, учасники акції не належать до жодної політичної партії чи організації, а є “простими громадяни Туреччини, які живуть, працюють чи навчаються в Україні”.

Вона також вказала, що організація акції відбулася спонтанно і зайняла близько двох годин. Учасники акції тримали у руках плакати з лозунгами на підтримку учасників протестів у Туреччині та із засудженням, за їх твердженням, антидемократичних заходів уряду.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, у Туреччині другий день тривають масові заворушення, які розпочалися зі звичайної мирної акції протесту проти знищення парку в центрі Стамбула. В Анкарі і Стамбулі сталися зіткнення демонстрантів з поліцією, проти учасників акції були застосовані водомети і сльозогінний газ. Зокрема, в Стамбулі газ був застосований проти багатотисячного натовпу, який намагався перейти через Босфорський міст і вийти до головної площі міста.

Почалося все з мирної чотириденної акції в парку Гези в центрі Стамбула, учасники якої висловлювали незгоду з планами реконструкції цієї частини площі Таксім. Противники плану прем’єр-міністра Раджепа Таїпа Ердогана заявляють, що парк – одне з небагатьох зелених місць у центрі Стамбула. Прем’єр же заявляє, що реконструкція площі проводиться з метою розвантажити рух автомобілів і транспорту, і він не має наміру відмовлятися від цього плану.

Протести проти будівництва швидко вилилися в невдоволення всією політикою турецького прем’єра і правлячої партії справедливості і розвитку. Виступи докотилися також до міст Бодрум і Ізмир.
 

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/na_maydani_nezalegnosti_vidbulasya_aktsiya_na_pidtrimku_protestuyuchih_u_turechchini_foto_1832847

 

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.