$  27.800 UAH /  28.100 UAH  31.630 UAH /  31.980 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

НОВІ ПРАВИЛА ВВЕЗЕННЯ ДО ТУРЕЧЧИНИ готівки

ukraynaturkiyebayrak1Турецьке Міністерство митних справ і торгівлі пом’якшило процедуру митної перевірки осіб, що в’їжджають на територію Туреччини. Тепер пасажири, що проходять митний контроль, більш не підпадатимуть під переслідування за підозрою у відмиванні грошей і фінансування тероризму.

Якщо буде виявлено, що людина невірно вказав суму ввезених готівкових коштів, він не буде відправлений до прокурорів через підозру у відмиванні грошей, фінансуванні тероризму або порушенні закону, що захищає цінність турецької ліри.

«Прибуток від експорту товарів і послуг, доходи від транзитної торгівлі, готівкові кошти іноземного капіталу та інші ресурси можуть вільно вливатися на територію країни через митні ворота. Вартість ввезеного багажу не обов’язково вказувати, а осіб, які перетинають кордон, заборонено примушувати її озвучувати », – йдеться в повідомленні міністерства.

Там же повідомляється, що за бажанням люди можуть називати суму ввезених коштів співробітникам митниці. Однак, якщо з’ясується, що зазначена сума не збігається з реальною, на осіб, які перетинають кордон, Організацією з розслідування фінансових злочинів при Міністерстві фінансів Туреччини (MASAK) буде накладено штраф у відсотках від ввезеної суми.

Нові правила суперечать попереднім, випущеним в 2008 році тим же міністерством (раніше туристи, що в’їжджають в Туреччину, повинні були вказувати суму готівки ввозяться коштів, якщо вона перевищувала 10000 євро).

Крім того, є ймовірність, що вони стануть лазівкою для відмивання грошей і фінансування терористичних дій. У циркулярі 2008 говорилося, що нові правила відповідають політиці ЄС по боротьбі проти фінансових махінацій і тероризму.

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.