$  27.150 UAH /  27.450 UAH  30.810 UAH /  31.160 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Президент України відвідає Туреччину з візитом

poroshenko erdogan 23Президент України Петро Порошенко на початку наступного року відвідає з візитом Турецьку Республіку.

Про це Глава Української держави повідомив журналістам після переговорів з Реджепом Таїпом Ердоганом. «Ми чекаємо від цього візиту прориву. Буде продемонстрована низка напрацювань в питаннях економічного, політичного та безпекового співробітництва», – відзначив він.
За словами Петра Порошенка під час зустрічі, яка відбулася на полях Конференції з питань зміни клімату у Парижі, Р.Ердоган повідомив подробиці порушення повітряного простору Туреччини російським літаком СУ-24.
Петро Порошенко проінформував про розвиток ситуації на Донбасі.
Президенти України та Туреччини відзначили, що ніколи не визнають анексії українського Криму з боку Росії. Петро Порошенко та Реджеп Ердоган засудили триваючі порушення фундаментальних прав та свобод українців, кримських татар та інших мешканців Криму з боку окупаційної російської влади.
Співрозмовники також домовилися про активізацію торгівельно-економічної співпраці України та Туреччини. Серед іншого було досягнуто домовленості про проведення десятого засідання Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва.
Джерело: Посольство України в Турецькій Республіці/ сайт Адміністрації Президента України

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.