$  27.800 UAH /  28.150 UAH  31.750 UAH /  32.150 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Турецькі бізнесмени зустрілися у Стамбулі з міністром енергетики України

deiktusibbakan1Після саміту G20, який відбувся в Анталії, у Стамбулі був організований саміт з енергетики та економіки в якому прийняли участь 350 керівників цього сектора з усього світу, 25 міністрів з різних країн та 5 міністрів Туреччини.

Разом із бізнесменами DEIK та ТУСІБ у зустрічі прийняв участь міністр України.

У зв’язку із проведенням Саміту Атлантичної Ради з питань енергетики та економіки зустріч, що була організована спілками DEIK(Рада Зовнішньоекономічних зв’язків Туреччини) та ТУСІБ(Союз Промисловців та Підприємців Туреччини та України) за підтримки посольства України у Туреччини в місті Анкара та Стамбульським консульством, відвідали міністр енергетики України Володимир Демчишин, який спеціально прибув до Стамбулу, та турецькі бізнесмени.

На зустрічі були присутні: Міністр енергетики України Володимир Демчишин, Надзвичайний та уповноважений Посол України у Туреччині Сергій Корсунський з дружиною Любов Корсунською, Генеральний консул України у Стамбулі Василь Боднар, Консул та Віце-консул України у Стамбулі Максим Вдовиченко та Олександр Кучма, голова відділу стратегічного планування та європейської інтеграції, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України Михайло Бно-Айріян, голова ділової ради з питань енергетики DEIK пан Сурейя Юджель Озден , турецькі бізнесмени Расім Бекмезджі (РАСБЕК Груп, Голова Правління ТУСІБ), Зафер Озбай (УКРТАУЕР, Голова Правління ТУСІБ), Аднан Аначали (КРЕДИТВЕСТ Банк, член Ради правління ТУСІБ), Селами Гюнер( ГЮНСЕЛ Груп, член Ради правління ТУСІБ), Сейхан Йилмаз (ДОГУШ, член Ради правління ТУСІБ), Хасан Башер (УДК Газбетон), Муджахід Тюрккан (Дніпроолія), Мустафа Башер (МІРОПЛАСТ). Емре Караахметоглу (ОНУР).
У вступній промові Голова ради правління ТУСІБ, заступник голови турецько-української ділової ради DEIK Расім Бекмезджі, відзначив роль бізнесменів у торгово-економічних відносинах Украйни та Туреччини.
Також пан Бекмезджі підкреслив, що спілки завжди готові та відкриті для діалогу. Крім того, він подякував українському міністру і представникам України за участь у зустрічі та відзначив великий внесок турецьких бізнесменів у торгівельних відносинах між двома країнами. Між усім, пан Бекмезджі нагадав, що топ-10 зовнішньоторговельних партнерів України з Туреччиною, в середньому приносить 2,5 млрд доларів прибутку.

Ми докладаємо всіх зусиль для вирішення проблем

deiktusibbakan2У своєму виступі на засіданні міністр енергетики України Володимир Демчишин заявив про те, що міністерство ніколи не уникає проблем не розібравшись з ними до кінця. Він підкреслив, що є повністю проінформованим з приводу існуючих недоліків та прикладає значних зусиль для їх вирішення.

У своїй промові голова ділової ради з питань енергетики DEIK пан Сурейя Юджель Озден виразив свої сподівання та надії у розвитку ділової співпраці між двома країнами та подякував учасникам та організаторам за їхні внески.
На зустрічі було обговорено питання про покращення відносин між двома країнами.
Наприкінці заходу, що відбувався у дружній атмосфері, DEIK вручив учасникам пам’ятні подяки за участь.

Переклад TUSIB.ORG

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.