$  27.850 UAH /  28.250 UAH  31.720 UAH /  32.180 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Antalya’da Ukrayna turizm zirvesi, ‘Ukrayna turizmde doping etkisi yapacak’

Uluslararası zirvelerin ve dev organizasyonların merkezi haline gelen Antalya’nın önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Antalya’nın Serik ilçesinde gerçekleşen 1. Ukrayna Turizm Zirvesi, iki ülkeden siyasetçileri, Belediye başkanları, turizmci, iş adamı ve gazetecileri bir araya getirdi.

Ukrayna heyetinden etkinliğe Lviv milletvekili Lev Pidlisetsky, Lviv belediye temsilcisi Ostap Protsky, Zaporoji belediye başkanı baş danışmanı Natalia Zaychenko, Ukrayna Turizm Federasyon Başkanı Oleksandr Novikovsky ,Ukrayna perakendeciler kurumu başkanı Oleksandır Fialka , Ukrayna basınından ise Kanal Ukraina, ICTV ,Kanal Rada ,Radio Svobodnaya,Unian Haber Ajansı Mejdunarodniy Turizm gazetesi , Zaparoje bölgesel televizyon kanalı TV 5 ,Harkov idari işler müdürü Sotnikov Vitali ve çeşitli kurumların temsilcileri katıldılar.

10 – 14 Aralık tarihlerinde Antalya ve Serik (Antalya) belediyelerinin organizasyonu ile gerçekleşen etkinlikte iki ülke arasındaki turizm ilişkileri görüşülürken, karşılıklı turist sayısının arttırılmasına yönelik hayata geçirilecek uygulamalar tartışıldı.

http://www.serik.bel.tr/haberler/ukrayna-zirvesi-turizme-doping-olacak

Fotoğraflar:
Deniz Çelebi

 

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.