$  26.800 UAH /  27.000 UAH  30.100 UAH /  30.500 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Beko’nun sosyal sorumluluk projesi Ukrayna’da da ses getirdi

Lider ev teknolojileri markası Beko, sosyal sorumluluk projesi kapsamında dev bir kampanyaya imza attı.

Uzun yıllardır Ukrayna beyaz eşya pazarında faaliyet gösteren Beko ana sponsoru olduğu FC Barcelona, FC Barcelona Vakfı ve UNICEF’le birlikte çocukluk çağı obezitesiyle mücadele için küresel bir ortaklığa imza attı.

Şampiyon gibi beslenenlerden 1 milyon euroluk bağış adımı

Beko, FC Barcelona ile birlikte sağlıklı beslenmeye teşvik etmek için dünya çapında yürüttüğü ‘Eat Like a Pro’ (Şampiyonlar Gibi Beslen) kampanyası ile çocukların sağlıklı beslenmelerine destek oluyor.

‘Eat Like A Pro’ kampanyası ile çocuklar için 1 milyon Avro’luk reklam gelirinden, bağışta bulunan Beko, sıra dışı bir projeye imza attı.

Beko’nun kampanyası ile 6 Mayıs’ta oynanan El Clasico derbisinde, Barcelonalı futbolcular, üzerinde ‘Eat Like A Pro’ yazan formalarla sahaya çıktılar.

Milyonlarca çocuk obezite tehlikesi ile karşı karşıya

Futbol dünyasında büyük ses getiren ve Ukrayna’da da tanıtımı yapılan kampanya ile ilgili olarak UkrTürk’ün sorularını yanıtlayan Beko Ukrayna Genel Müdürü Alp Arbatlı, dünyada milyonlarca çocuğun obezite tehlikesi ile karşı karşıya olduklarını söyledi.

Birleşmiş Milletler’in mevcut eğilimin sürmesi halinde, şu anda dünya genelinde 41 milyon olan fazla kilolu ya da obezite sorunu yaşayan çocukların sayısının, 2025 yılına kadar 70 milyonu aşacağını öngördüğünü hatırlatan Alp Arbatlı, Beko’nun UNİCEF ve Barça Foundation ile birlikte bu sorunun çözülmesine destek olduğunu kaydetti.

Kampanyanın büyük ilgi gördüğünün altını çizen Arbatlı, Beko olarak çocukların yararına olacak bu tür bir etkiliği hayata geçirmiş olmalarının, kendileri için mutluluk kaynağı olduğunu sözlerine ekledi.

UkrTürk

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.