$  27.000 UAH /  27.300 UAH  30.250 UAH /  30.700 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Creditwest Bank’a ‘en iyi kurumsal banka’ ödülü; ‘bizim için büyük bir anlamı var’

2006 yılında Ukrayna’da bankacılık faaliyetlerine başlayan yüzde 100 Türk sermayeli Creditwest Bank’a ‘En İyi Kurumsal Banka’ ödülü.

VI LEGAL BANKING FORUM çerçevesinde hazırlanan ‘2020’nin Bankası’ ödül töreninde, Creditwest Bank, ‘Küçük Ölçekli Yabancı Sermayeli Bankalar Arasında En İyi Kurumsal Banka’ ödülüne layık görüldü.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Creditwest Bank Genel Müdürü İgor Tykhonov, bu ödüle layık görülmenin kendileri için büyük anlam ifade ettiğini söyledi ve teşekkür etti. Söz konusu ödüle ilişkin olarak, “Bize başarımızın daha yüksek yerlere gelebileceğini gösteren bu ödül bizi çok motive etti’ dedi.

Ödül ile ilgili olarak UkrTürk’e konuşan Igor Tykhonov, ‘Creditwest Bank’ın reytingi, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşları tarafından düzenli olarak arttırılıyor. Bankamız, Merkez Bankası tarafından düzenlenen stres testinden en yüksek notla çıkan bankalar arasında yer alıyor. Banka olarak, 2020’de müşteri memnuniyetindeki en yüksek standartları sürdüreceğiz, iş dünyasına destek olmaya devam edeceğiz’ diye konuştu.

2006’dan bu yana Ukrayna’da faaliyet gösteren Türk sermayeli Creditwest Bank, kurumsal bankacılık, küçük ve orta ölçekli işletmeler ve bireysel bankacılık alanlarında hizmet veriyor.

Banka; faaliyetlerinin öncelikli alanlarını: farklı bankacılık hizmetleri, ticari şirketlere kapsamlı hizmetler sunmak, ihracata yönelik girişimlere finansal destek vermenin bir parçası olarak, uluslararası finans kuruluşlarının programlarına odaklanmak ve yerli üretimi modernize etmek olarak tanımlıyor.

UKRTURK.NET KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ

 

 

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.