$  24.250 UAH /  24.500 UAH  26.800 UAH /  27.200 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

EkoAvrasya’dan, Kiev Büyükelçisi Yağmur Ahmet Güldere’ye ziyaret

EkoAvrasya Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eren, Türkiye Cumhuriyeti Kiev Büyükelçisi Yağmur Ahmet Güldere’ye, yeni görevi nedeniyle  bir tebrik ziyaretinde bulundu.

EkoAvrasya’dan yapılan açıklamaya göre, Hikmet Eren başkanlığındaki heyeti kabul eden T.C. Kiev Büyükelçisi Yağmur Ahmet Güldere, “Yapmış olduğu faaliyetler ile Türkiye’nin stratejik iletişimi ve etkin tanıtımı için üstlendiği misyonu her zaman başarıyla yerine getiren EkoAvrasya’nın çalışmalarını yakından takip ediyorum. Türkiye ile Ukrayna arasındaki iyi niyet ve dostluk ortamının gelişmesine atfettiği önem ve sarf etmiş olduğu çabayı takdirle karşılıyorum” dedi.

Türkiye ile Ukrayna arasındaki ilişkilerin her zaman olumlu yönde olduğu vurgusunu yapan EkoAvrasya Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eren, “Türkiye ile Ukrayna arasındaki mevcut dostluk ilişkilerinin devamı ve siyasi, ekonomik, sosyal alanlardaki işbirliğinin geliştirilmesi sürecine tüm görevlerinizde olduğu gibi önemli katkılar sunacağınıza emin olarak, atanmış olduğunuz Türkiye Cumhuriyeti Kiev Büyükelçiliği görevinizde üstün başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Uluslararası arenada devlet dışı aktörlerin rolünün her geçen gün artarak devam ettiğine dikkat çeken Hikmet Eren, “Avrasya olarak bilinen bölgede gerek coğrafi gerekse siyasi açıdan önemli bir pozisyonda olan ülkemiz ile Ukrayna arasında devam eden ilişkilere katkı sağlamak üzere üstlenmiş olduğumuz misyonu yerine getirmeye var gücümüzle gayret göstereceğiz” dedi.

EkoAvrasya Ukrayna Temsilcisi Evren Damyan ve EkoAvrasya Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Kaygısız’ın da hazır bulunduğu ziyarette T.C. Kiev Büyükelçisi Yağmur Ahmet Güldere’ye şükran plaketi takdim edildi.

EkoAvrasya Derneği

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.