$  26.600 UAH /  26.800 UAH  29.950 UAH /  30.400 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

İşadamları birliğinin düzenlediği ‘block chain teknolojisi’ konferansı, Kiev’de gerçekleşti (fotoğraflar)

Türkiye Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği (TUSİB) iş dünyası buluşmalarına bir yenisi eklendi.

Öğretim Görevlisi Ismail Hakkı Polat’ın katılımı ile düzenlenen ‘block chain teknolojisi’ konferansı yoğun ilgi gördü..

TUSİB tarafından organize edilen “Bitcoin, Blockchain ve ötesi; Kriptoparalar ve Finansal Dönüşüm” isimli sunum, Türk profesyonel yöneticiler ve işadamlarını bir araya getirdi. Etkinliğe Kiev Büyükelçiliği 2. Katibi Baran Türkmen de katılım gösterdi.

Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı/ Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi Ismail Hakkı Polat’ın katılımı ile gerçekleşen ve kamuya açık olan etkinlik Kiev’deki Premiere Palace otelinde düzenlendi.

Konferansın açılış konuşmasını yapan TUSİB Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Özbay, katılımcılara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederken, farklı konuları içeren benzer organizasyonları yaparak Türk işadamları ve profesyonel yöneticileri bir araya getirmeye devam edeceklerini söyledi.

Geleceğin teknolojisi olarak gösterilen block chain teknolojisinin, hayatın her alanında adım adım görülmeye başlandığını hatırlatan Özbay, bu önemli konuda bilgi vermek için Kiev’e gelen Ismail Hakkı Polat’a teşekkür etti.

Zafer Özbay’ın konuşmasından sonra sunuma başlayan Öğretim Görevlisi Ismail Hakkı Polat, Bitcoin ve Blockchain teknolojisi hakkında bilgi verirken, konukların sorularını yanıtladı.

Haber: Tusib.org

Fotoğraflar için tıklayın

 

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.