$  27.130 UAH /  27.400 UAH  30.600 UAH /  31.000 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Kalite detayda gizlidir, Boco Hair Club dördüncü yılını kutluyor

20160414_1118192012 yılından bu yana kaliteli hizmetin ve güleryüzün adresi olan Boco Hair Club dördüncü yılını kutluyor.

Ekim 2012’de Ukraynalı ünlülerin de katıldığı görkemli açılış töreni ile faaliyetlerine başlayan Boco Hair Club, kaliteli ve güleryüzlü hizmetin adresi olmaya devam ediyor.

Yenilenen atmosferi ve alanında uzman çalışanları ile Ukraynalı ve Türk müşterilerine hizmet veren Boco Hair Club, Ukrayna’nın ilk erkek kuaförü ve güzellik salonu olarak da biliniyor.

Standartlarımızı sürekli yükseltiyoruz

Geçen dört yıl içinde dizaynını değiştiren ve servis çeşitliliğini arttıran mekanı ziyaret ettik.

Ukraynalıların uğrak mekanları arasında olan Boco Hair Club hakkında bilgi veren Ferhat Can, Türk müşterilerin artan ilgisinden memnun olduklarını söyledi.

‘Müşterilerimiz için stantartlarımızı sürekli yükseltiyoruz. Sadece kaliteli hizmetimizle değil, güler yüzümüzle de ziyaretçilerimize aldıkları hizmetin karşılığını vermeye çalışıyoruz’ diye konuşan Ferhat Bey, işletmede görev yapan yedi personeli de özel eğitimden geçirdiklerini söyledi.

Eski Türk film müzikleri, Atatürk silüeti

Öte yandan eski Türk film müziklerini çaldığı mekandaki Atatürk silueti dikkatlerden kaçmıyor.

Ukraynalı müşterilerine sordukları zaman Atatürk’ü anlattıklarını ifade eden Ferhat Bey, bazı müşterilerin sormadan silüeti tanımalarının kendilerini ayrıca mutlu ettiğini söyledi.

Kalite detayda gizlidir

20160414_112008Boco Hair Club’da dizayndan hizmet kalitesine kadar önceliği detaylara verdiklerini ifade eden Ferhat Bey, ‘kalite detaylarda gizlenir. Bunu müşterilerimiz de geldiklerinde görüyorlar. İşletmemizin havalandırma sisteminden, ışık düzenine, ses yüksekliğinden, mekanda kullandığımız kokulara kadar tüm detayları uzmanların süzgecinden geçirdik. VIP salonumuzda bakım hizmeti de sunuyoruz’ dedi.

Türk müşterilerimizin bizi tercih etmeleri gurur verici

berber 12352Kaliteli hizmetin yanı sıra fiyatlandırma da ‘Ukrayna’nın gerçeklerine’ uygun bir politika izlediklerini ifade eden Ferhat Bey, Ukrayna’da eğitim gören Türk öğrencilerin ve işadamlarının mekanlarını tercih etmelerinin de kendileri için önemli bir gösterge olduğunun altını çizdi.

Adres: Лейпцигская 2/37 – Kiev

+38 044 360 9767
+38 063 577 57 95

www.UkrTurk.net

Alle Design

About The Author

Related posts

3 Comments

  1. Necos

    mekan temiz, güleryüzlü çocuklar. umarım zamanla bozulmaz, bizim ortak sıkıntımız güzel işi sürdüremiyoruz. görecez bakalım

    Reply
  2. Emre

    Merhaba Özgür bey, biz Boco hair club çalışanları, dil din ırk ayrımı yapmadan salonumuzda herkese memnuyetinin ötesinde hizmetimizi veriyoruz.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.