$  26.750 UAH /  27.250 UAH  28.700 UAH /  29.500 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Kiev Büyükelçiliği’nden iş dünyasına yönelik duyuru; Kiev’de bilgilendirme toplantısı düzenlenecek

Türkiye Cumhuriyeti Kiev Büyükelçiliği, Kiev’de düzenlenecek olan Türkiye-Ukrayna Yüksek Düzeyli Stratejik Konsey (YDSK) ve Ticari ve Ekonomik İşbirliği Komisyonu (TEİK) toplantıları öncesi iş dünyasına yönelik bir duyuruda bulundu.

Söz konusu duyuruda, iş dünyasına yönelik bilgilendirme toplantısı yapılacağı bildirildi.

Duyurunun detayları şöyle:

‘Türk İş Dünyasının Değerli Temsilcileri,

Ukrayna ile ikili ilişkilerimizdeki başlıca mekanizmaları teşkil eden Yüksek Düzeyli Stratejik Konsey (YDSK) ile Ticari ve Ekonomik İşbirliği Komisyonu’nun (TEİK) bir sonraki toplantılarına dair hazırlıklar sürmektedir.

Bu kapsamda, Ukrayna’da bulunan Türk şirketlerinin faaliyet gösterdikleri sektöre ilişkin başlıca sorunlar ile bu sorunlara yönelik çözüm önerilerini ele almak amacıyla, 16 Ocak Perşembe günü saat 17:00’de Büyükelçilik kançılarya binasında (Panasa Myrnoho Sk. No: 22) bir toplantı düzenlenecektir. Odesa Ticaret Ataşemizin de yer alacağı toplantıya katılımınızdan memnuniyet duyulacaktır.

Toplantıya katılamayacak işadamlarımızın da katkı sunabilmesini teminen, karşılaşılan temel sorunlar ile çözüm önerilerinin mümkünse toplantı tarihine kadar kiev@ticaret.gov.tr e-posta adresine iletilmesi rica olunur.

Saygılarımızla,

T.C. Kiev Büyükelçiliği’

 

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.