$  27.850 UAH /  28.250 UAH  31.720 UAH /  32.180 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Odesa’da Türkiye sloganları, Kuyalnik Rallisi’nde ikincilik kupası Selami Sezer’in (video)

Türk ralliciden bayram hediyesi.
Ukrayna’da gönüllü yarışan Türk rallici Selami Sezer’den bir başarı daha.
23-24 Haziran 2018 tarihlerinde yapılan Liman Kupası Nikolayev Rallisi etabından, üçüncülükle dönen Türk rallici Selami Sezer, bu kez ikincilik kupasının sahibi oldu.
18-19 Ağustos 2018 tarihlerinde Odesa şehrinde yapılan Liman Kupası Kuyalnik Rallisi’nde PS6 Klasmanında ikincilik kupası Türkiye adına gönüllü yarışan rallici Selami Sezer’in oldu.
18 Ağustos tarihinde gerçekleşen açılış etkinliğinde Ukraynalı izleyiciler tarafından açılan Türk bayrakları görsel bir şölen yaşattı.
Alınan kupayı Türkiye’ye bayram hediyesi olarak yorumlayan Selami Sezer şunları kaydetti:
“Gerek sponsorsuz yarışmamız, gerekse çeşitli engellerle karşılaşmamız sebebiyle bu yarışlara dereceden çok Türkiyemizin tanıtımı için katıldığımız bir gerçek.
Kendi imkanlarımızla yarıştığımız bu rallide aldığımız ikincilik bizi de fazlasıyla mutlu etti, ayrıca dağıttığımız tişört ve bayraklar ile baklava gibi çeşitli ikramlarımız Ukraynalılar tarafından çok ilgi gördü, hem podyumda hem de yarış süresince yer gök kırmızı beyazdı diyebilirim, Eski adı Hacıbey olan, 300 yıllık Osmanlı liman şehri Odesa’da bunları yaşamak gerçekten çok gururlandırdı.
Bu kupa kendi çapımızda Türkiyemize küçük bir bayram hediyesi oldu diyebilirim.
Bu vesile ile başta siz medya sponsorlarımız olmak üzere katılan, destek olan herkese ve zaman olduğu gibi yarış organizatörlerinden Viktor Şapovalov’a çok teşekkür ederim”
Hayranlarından Türkiye sloganları
Yarışın tamamlanmasınından düzenlenen kupa töreninde, Selami Sezer’in Ukraynalı hayranları Türkiye sloganları attı.
Ellerinde Türk ve Ukrayna bayrağı taşıyan Ukraynalı yarışseverler, Türk ralliciye olan sevgilerini sloganlarla gösterdiler.
Her yarışta olduğu gibi bu yarışta da, Türk ekibi yarışseverlere baklava ve Türkiye tshirtleri ve bayrakları hediye etti.
VİDEO İÇİN TIKLAYIN
Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.