$  27.000 UAH /  27.300 UAH  30.600 UAH /  30.950 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Özel haber, “en iyi dış kaynak ortaklığı” ödülü Global Bilgi ile Ukrayna’ya geldi

Turkcell_Global_Bilgi_logo2008 yılında Ukrayna pazarına giren Turkcell Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu “ContactCenterWorld.com”un Viyana’da gerçekleştirdiği EMEA ( Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölge finallerinde “En İyi Dış Kaynak İş Ortaklığı” kategorisinde birinci oldu.

Turkcell Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli organizasyonlarından “ContactCenterWorld.com”un düzenlediği yarışmadan birincilikle ayrılarak, yurt dışında elde ettiği ödüllere bir yenisini daha ekledi.

Viyana’da gerçekleşen ve dünyanın önde gelen çağrı merkezi firmalarının yarıştığı organizasyonda Turkcell Global Bilgi, Ukrayna’nın en büyük üç GSM firması arasında yer alan “Life: )” şirketi ile gerçekleştirdiği iş birliği dolayısıyla “En iyi dış kaynak iş ortaklığı” kategorisinde birinci oldu.

Turkcell açıklamasına göre, Turkcell Global Bilgi “En İyi Dış Kaynak İş Ortaklığı” kategorisindeki birinciliğini, dört sene içerisinde “Life: )”ın çalışan memnuniyetini artırması, bu memnuniyetle birlikte müşteriye verilen hizmet kalitesini yükseltmesi ve firmanın kendi sektörü içerisinde en yüksek müşteri memnuniyetini yakalaması sebebiyle elde etti.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Bahadır Pekkan, kuruldukları günden bu yana uluslararası arenada birçok önemli ödül kazandıklarını belirterek, şunları ifade etti:

“Üstün teknolojimiz, hizmet anlayışımız ve 14 yıllık tecrübelerimizle müşterilerimize sunduğumuz performansın sadece yurt içinde değil, yurt dışında da takdir topluyor olması bizler için gurur verici. Çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en önemli organizasyonlarından olan ContactCenterWorld.com’un düzenlediği EMEA finallerinde Ukrayna’nın en büyük firmalarından biri olan ‘Life: )’a sunduğumuz hizmetin birincilikle taçlandırılmış olması, yurt dışındaki müşterilerimize de verdiğimiz hizmet kalitesi ve çalışmalarımızın başarısını kanıtladı. Sektörümüzün yurt dışında yatırımı olan ilk ve tek Türk çağrı merkezi olarak şimdiye kadar, ülkemizi tüm platformlarda en iyi şekilde temsil etme gayreti ve vizyonu ile çalışmalarımızı yürüttük. Bundan böyle de aynı kararlılıkla ülkemiz için katma değerli işler üretmenin peşinde olacağız.”

Üçüncü yılında En hızlı büyüyen çağrı merkezi

global bilgi11Ödül ile ilgili olarak UkrTürk’e konuşan Global Bilgi Ukrayna Genel Müdür Yardımcısı Afşin Dikeç ise böyle bir ödülü almış olmaktan gurur duyduklarını kaydetti.

Turkcell Global Bilgi’nin gelişmiş tekonolojik alt yapısı ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile sektörün öncü firmalarından biri olduğunu ifade eden Dikeç,  Turkcell Global Bilgi’nin kuruluşundan 3 yıl sonra Ukrayna’nın “En hızlı büyüyen dış kaynak çağrı merkezi” olduğunu hatırlatarak, hem Ukrayna’daki hem de bölgedeki hizmet ağlarını genişlettiklerini söyledi.

Yurt dışındaki ilk yatırımını Ukrayna’da 2008 senesinde yapan ve Ukrayna ve Rusya’daki müşterilerine hizmet sunan Turkcell Global Bilgi, kuruluşundan 3 yıl sonra Ukrayna’nın “En hızlı büyüyen dış kaynak çağrı merkezi” oldu.

1000’in üzerinde istihdam

Ardından 2010 senesinde Belarus’ta açtığı çağrı merkezi ile sunduğu hizmet ağını genişletti.

Şu an itibari ile 4’ü Ukrayna’da, 1’i Belarus’ta olmak üzere yurt dışında toplam 5 çağrı merkezi ile Ukrayna, Belarus ve Rusya’daki müşterilerine hizmet sunan Turkcell Global Bilgi, yurt dışında toplam bin kişiye istihdam sağlıyor.

www.ukrturk.net

Turkcell

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.