$  27.850 UAH /  28.150 UAH  31.750 UAH /  32.100 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Poroşenko, Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Akça’yı kabul etti ‘yatırım arttırma kararınız için teşekkür ederiz’

Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko, Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça’yı kabul etti.

Ukrayna Ulusal Yatırım Konseyi’ne seçilen ilk ve tek Türk olarak konsey toplantılarına katılan Ahmet Akça, Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko tarafından kabul edildi.

Devlet Başkanlığı’nın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, görüşmede Ukrayna’nın tarımsal bölgelerindeki sağlık hizmetlerine Turkcell’in desteğinin gündeme geldiği bildirildi.

Turkcell’e, Ukrayna’daki yatırımlarını arttırma karar için teşekkür eden Devlet Başkanı Poroşenko, Turkcell’i Ukrayna iş dünyasına yönelik sorumlu yaklaşımı olan bir şirket olarak değerlendirdi.

Görüşmede, Turkcell’in Ukrayna Ulusal Yatırım Konseyi’ne katılma fırsatından dolayı Devlet Başkanı’na teşekkür eden Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça ise, Konsey toplantısının çok verimli ve etkili geçtiğini kaydetti.

Öte yandan Devlet Başkanı Petro Poroşenko, iki ülke arasındaki Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Toplantısı için hazırlıkların tamamlanmakta olduğunu, işbirliğinin güvenlik, askeri ve teknoloji alanları, yol inşaatları ve Turkcell’in de içinde bulunacağı telekomünikasyon projelerini kapsayacağını kaydetti.

TUSIB Web (Turkiye Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği)

 

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.