$  24.420 UAH /  24.620 UAH  26.800 UAH /  27.200 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Sektör ayağa kalkıyor, Türk şirketleri Elektrik – Elektronik fuarına çıkartma yaptı (galeri)

elcom fuar 1Kiev Expo Plaza’da düzenlenen  Elkom Elektrik – Elektronik Fuarı’na Türk şirketleri damgasını vurdu.

20’nin üzerinde Türk şirketinin katıldığı üç günlük fuarı, sektörle ilgilenen 13 binin üzerinde kişi ziyaret etti.

23 – 26 Nisan tarihleri arasında düzenlenen fuara 15 ülkeden şirketler katıldı.

Aralarında, Baysal Elektrik, Anes Elektrik, Elkomsan, Etabir Birleşik Kablo, Grup İmaj Aydınlatma, Günsan Elektrik, Hastel Kablo, Metal Kalıp – Nilson, Turkel Fair Organization, De – Pa, Viko, Birtaş Kablo, Vito Led, Yıldız Plastik, Dernek Group, El – Bi’nin de aralarında bulunduğu 20’nin üzerindeki şirketin katıldığı fuar, sektör temsilcilerinin yüzünü güldürdü.

900 farklı markanın tanıtıldığı fuarda stand açan şirketlerden biri de, 2011 yılından bu yana Kiev merkezli olarak faaliyet gösteren BC Concept bünyesindeki Grup İmaj Aydınlatma  (Simetri Aydınlatma) oldu.

Şirketin standında UkrTürk’ün sorularını yanıtlayan BC Concept kurucularından Rasim Bekmezci, Elkom Fuarı’nın beklentilerini karşıladığını söyledi.

Grup İmaj Aydınlatma’nın (Simetri Aydınlatma) Türk elektrik sektörünün tanınmış kuruluşları arasında bulunduğunu kaydeden Bekmezci, BC Concept ile birlikte Ukrayna pazarına giren şirketin ve sektörde etkin bir konuma ulaşmak için profesyonel bir adım attığını söyledi.

DSC_0088Grup İmaj Aydınlatmanın, yol aydınlatma armatürleri,  yüksek basınçlı lamba balastları, elektrik dağıtım panoları ve  aydınlatma direği aksesuarları konusunda uzman olduğunu ifade eden Rasim Bekmezci,  kuruluşun Ukrayna genelindeki hizmet ağının kısa sürede artacağını söyledi.

BC Concept’e de değinen Bekmezci, 20’nin üzerinde şirketi bünyesinde barındıran BC Concept’in, Türk şirketlerinin pazara açılmalarında profesyonel destek sağladığını ifade etti.

DSC_0138Fuarın sponsorlarından biri olan Türk şirketi Viko tarafından etkinlik kapsamında yapılan çekilişte, kazanan talihliye otomobil hediye edildi.

www.ukrturk.net

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.