$  26.700 UAH /  26.900 UAH  29.500 UAH /  29.950 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Sektörün içinden, “En iyi proje ödülü” Onur Taahhüt’e

onur insaat1Ukrayna’da hayata geçirdiği başarılı projelerle adından sıklıkla söz ettiren Onur Taahhüt  “en iyi proje ödülü’ne layık görüldü.

Türkiye Müteahhitler Birliği üyelerinden ENKA, SUMMA ve ONUR dünya inşaat liginde 3 büyük başarıya imza attı ve 3 ayrı kategoride “Dünyanın En İyi Projesi” ödüllerini kazandı.

Türkiye Müteahhitler Birliği’nden yapılan açıklamaya göre, “Dünyanın En İyi Projesi” ödüllerine ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş “Enerji/Endüstri Yapıları” ile “Otoyollar ve Yollar” kategorilerinde, SUMMA Turizm Yatırımcılığı A.Ş. ile ONUR Taahhüt ise “Kültürel Tesisler” kategorisinde layık görüldüler.

Engineering News Record (ENR) dergisi tarafından organize edilen olan “Küresel En İyi Proje Ödülleri – 2013” (Global Best Projects Awards – 2013) yarışmasında tüm dünyadaki projeler inşaat ve mühendislik alanında ulaşılan mükemmeliyet açısından değerlendirildi.

2013 Dünya’nın En İyi Projesi” yarışmasını kazananlar, geniş uluslararası tecrübeye sahip, sektörün tanınmış profesyonellerinden oluşan 7 kişilik bağımsız bir jüri tarafından belirlendi. Toplam 20 kategoride ödül verilen bu yarışmadaki seçim kriterleri; emniyetli çalışma, yaratıcılık, estetik kalite, işçilik, küresel topluma katkı ve proje ekibinin küresel anlamdaki çeşitliliğinden oluştu. Farklı kategorilerde yarışan projeler, proje esnasında zorluklara karşı gösterilen stratejiler ile inovasyon çalışmaları ve tasarımdaki başarı açısından da değerlendirildi.

En iyi proje ödülü Onur’un

Onur Taahhit Yönetim Kurulu Başkanı Onur Çetinceviz, ENR’in verdiği en iyi proje ödülünden dolayı mutluluk duyduğunu dile getirdi. Çetinceviz “İnanıyorum ki bu ilk adım, gelecekte yeni yeni projeler imza atmak için bir öncü olacaktır. Türkiye 2023 vizyonuna hazırlanırken, buna katkıda bulunmak bizim için en büyük mutluluktur.Herkes başarılar diliyorum” diye konuştu.

ENKA, SUMMA ve ONUR’a ödülleri 6-7 Haziran 2013 tarihinde New York’ta düzenlenecek olan “ENR 2013 İnşaat Zirvesi (Construction Summit)” sırasında gerçekleştirilecek olan ödül töreni sırasında verilecek.

“Küresel En İyi Projeler Ödülleri 2013” yarışmasında ödül alan projeler ve bu projeleri üstlenen firmalara ilişkin ayrıntılı bilgiler Engineering News Record (ENR) dergisinde yayınlanacak.

“GURUR DUYDUK”

Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Emin Sazak, ise konuya ilişkin açıklamasında, üyelerinin dünyanın 100 ülkesine yayılmış olan 7 bini aşkın projesi ile gurur duyduklarını ifade ederek, “ENKA, SUMMA ve ONUR’u başarılarından dolayı kutluyoruz” dedi.

http://m.haberturk.com/emlak/haber/844939-dunyayi-sallayan-turkler

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.