$  27.700 UAH /  28.000 UAH  31.520 UAH /  31.870 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Soros; ‘Ukrayna halkı ülkelerini savunarak aslında Avrupa Birliği’ni savunuyor’

Billionaire investor Soros speaks at a forum during the annual IMF-World Bank meetings in WashingtonABD’li finans spekülatörü ve girişimci George Soros, Ukrayna’yı savunarak ölmeye hazır olan Ukrayna vatandaşlarının Avrupa Birliği’ni de savunduğunu söyledi.

Kırım Haber Ajansı’nın (QHA) bildirdiğine göre George Soros, İngiltere’de Avrupa Birliği’nden çıkma referandumun yapılmasından sonra Avrupa Birliği’nin yıkılmaya başladığını belirtti. Soros, bundan kaçınmak için Avrupa Birliği’nin AB üyeliği ve Avrupa bölgesini ayırma, kredi potansiyelini geliştirme ve olası düşmanlara karşı savunmayı temin etmek şeklinde birkaç adımda bulunması gerektiği fikrini paylaştı.

Soros, Avrupa Birliği’nin ABD’nin aksine Ukrayna’ya gerekli desteği göstermediğini ve bunun Ukrayna’ya karşı haksız bir davranış olduğunu belirtti.

Soros, “Avrupa Birliği’nin en büyük aktifi (en iyi değeri anlamında), vatandaşlarının ülkesini savunarak ölmeye hazır olduğu Ukrayna’dır. Onlar kendilerini savunarak Avrupa Birliği’ni de savunuyor. Bu, günümüzde Avrupa’da nadir görünen bir şey” dedi.

QHA

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.