$  28.000 UAH /  29.000 UAH  30.650 UAH /  31.800 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Taras Şevçenko Bulvarı’nda inşaat tamamlandı, Türk şirketine Klitçko’dan özel teşekkür

onur proje3Ukrayna’nın başkenti Kiev’in ana arterlerinden Taras Şevçenko Bulvarı’nda inşaat tamamlandı.

Türk şirketi Onur tarafından yapımı gerçekleştirilen yolun açılışına Kiev Belediye Başkanı Vitaly Klitçko, Onur Yönetim Kurulu Başkanı Onur Çetinceviz ile KievAvtodor yetkilileri katıldı.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen açılışta bir konuşma yapan Kiev Belediye Başkanı Klitçko ‘Kiev’e ve Kiev halkına böyle kaliteli ve başarılı bir projeyi zamanında teslim ettiğiniz için teşekkür ederim’ dedi.

Kiev halkının memnuniyeti bizi gururlandırır

onur proje2Belediye Başkanı Vitaly Klitçko’ya destekleri için teşekkür eden Onur Yönetim Kurulu Başkanı Onur Çetinceviz ise ‘çalışma süremiz icinde başladığımız her iş gibi bu projeyi de zamanında tamamlamaktan ve verdigimiz sözleri yerine getirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz’ dedi.

Çetinceviz konuşmasında Belediye Başkanı Klitçko’nun ve Kiev halkının memnun olmasının kendileri için gurur kaynağı olduğunu, işbirliğine her zaman hazır olduklarını kaydetti.

onur proje2004 yılından bu yana Ukrayna genelinde otoyol projelerini hayata geçiren Onur; hali hazırda Kiev’deki Prospekt Pabeda’nın (Prospekt Peremogo) inşaatını yürütüyor.

www.UkrTurk.net

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.