$  26.750 UAH /  26.950 UAH  29.150 UAH /  29.450 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

TUİD Yönetim Kurulu Başkanı Cem Murat Aytaç’ın bayram mesajı

tuid-yonetim-kurulu-baskani-cem-murat-aytacin-paskalya-kutlama-mesajiTUİD Yönetim Kurulu Başkanı Cem Murat Aytaç, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

“İşte Aytaç’ın bayram mesajı:

“Bu günler, toplumun tüm kesim ve katmanları arasındaki bağları güçlendirerek, gelecek için bizlere umut kaynağı olan, milli ve manevi değerlerimizin daha yoğun yaşandığı günlerdir.

Bayramın kazandıracağı manevi anlayışla sosyal dayanışma duygularımızı zirveye ulaştırıp, yoksul ve muhtaç durumda olanlara yardım eli uzatıp, sevinçleri olduğu kadar acıları ve sıkıntıları paylaşıp, aydınlık bir geleceğe birlikte yürüyeceğiz.

İnanıyorum ki, birlik ve beraberlik içinde idrak edeceğimiz Kurban Bayramı, bütün milletimizin yüreğine daha çok ferahlık ve daha çok huzur verecek, toplumsal dayanışmamızı ve kardeşlik duygularımızı güçlendirecektir.

Bu duygular içinde hayırlara vesile olması dileğiyle bütün Ukrayna Türk toplumunun, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayram sevinci ve coşkusunun tüm hayatımıza yansımasını, gelecek her günümüzün bayram sevinci ve heyecanı içerisinde geçmesini, sağlık, esenlik içerisinde daha nice bayramlara ulaşmamızı Yüce Allah’tan temenni ediyorum.

TUİD Yönetim Kurulu Başkanı

Cem Murat Aytaç”

 

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.