$  24.150 UAH /  24.450 UAH  26.750 UAH /  27.150 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Türk işadamları birliğinden, teknoloji konferansı ‘Bitcoin, Blockchain ve ötesi; Kriptoparalar ve Finansal Dönüşüm’

Kiev’de Öğretim Görevlisi Ismail Hakkı Polat’ın katılımı ile  ‘block chain teknolojisi’ konferansı düzenliyor.

Katılımın kamuya açık olduğu etkinliğin konuğu,  Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı/ Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi Ismail Hakkı Polat.

Katılımcıların blockchain teknolojisi ile ilgili sorularını da yanıtlayacak olan İsmail Hakkı Polat, TUSİB’in konuğu olarak Kiev’e geliyor.

Etkinlikle ilgili olarak TUSİB’den yapılan açıklamada şöyle denildi:

‘Teknoloji çağının en ilgi çeken konularından biri olan “block chain teknolojisi” ile ilgili merak ettiğimiz tüm soruların cevaplarını uzmanından öğrenmek adına Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı/ Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi Ismail Hakkı Polat’ın konuşmacı olarak katılacağı “Bitcoin, Blockchain ve ötesi; Kriptoparalar ve Finansal Dönüşüm”  konulu Türkçe bir sunum organize ettik, sizi ve firmanızdan konuya ilgi duyan personelinizi aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.’

Tarih: 26 Kasım Salı
Saat: 18:30-19:30 Networking, 19:30-21:00 Sunum
Yer: Premier Palace Hotel-Kiev

Katılım teyidinizi en geç 20 Kasım Çarşamba akşamına kadar TUSIB’e (office@tusib.org veya +38044 224 5577) yapmanızı önemle rica ederiz.

Ismail Hakkı Polat Kimdir?

1989 yılında ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan İsmail Hakkı Polat, 1989-2004 yılları arasında Siemens, Nortel-Netaş, Ericsson ve Turkcell gibi telekom firmalarında mühendis ve yönetici olarak çalıştı. 2004 yılından bu yana Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesinde Öğretim Görevlisi olarak Yeni Medya dersleri veren Polat, üniversitenin İletişim Fakültesi bünyesindeki Türkiye’nin ilk Yeni Medya Bölümü’nün kuruluş çalışmalarında da rol aldı. Ayrıca Doğan Medya ve Ciner Medya Grubu gibi kuruluşların mobil iletişim ile ilgili birimlerinin kuruluş ve interaktif servislerinin geliştirilmesi aşamalarında yönetici veya danışman olarak aktif görev yaptı. BBC Media Action kuruluşu için Bakü Slav ve Devlet Üniversitelerindeki Yeni Medya müfredatlarının hazırlanması konusunda dönem dönem danışmanlık yapan Polat, NewYork Open School of Journalism kuruluşu için Mobil Gazetecilik eğitimleri de hazırladı. Son dönemde çeşitli kurum ve kuruluşlara Dijital Dönüşüm ve KriptoParalar konusunda eğitimler veren ve stratejik dönüşüm mentorluğu yapan Polat, bu bağlamda 2015 yılında kurulan Dijital Dönüşüm Derneği’nin de başkanlığını da yürütmekte. Polat’ın Dijital Dönüşüm, KriptoParalar ve Yeni Medya konusundaki görüş ve düşünceleri, her hafta Bloomberg Business Week Türkiye dergisindeki köşesinde yayınlanmaktadır.

 

 

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.