$  27.200 UAH /  27.600 UAH  29.350 UAH /  29.850 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Türk işadamları, ‘Ukrayna iş gücü piyasası’ isimli toplantıda bir araya geldiler

Türkiye Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği (TUSİB) tarafından düzenlenen ‘iş dünyası buluşmaları’nın ikincisi, 11 Aralık Salı günü gerçekleşti.

DTEK binasında düzenlenen buluşmaya,Ukrayna’nın önde gelen ‘Yönetici Araştırması’ kurumlarından Boyden Global Search Ukrayna Genel Müdürü ve ana ortağı Alexey Dolgikh konuşmacı olarak katıldı.

Ukrayna İşgücü piyasası hakkında sunum yapan Dolgikh, Türk işadamları ve profesyonel yöneticilerin sorularını yanıtladı.

Sektörlere göre işgücü piyasasını değerlendiren Dolgikh, kısa ve orta vadede, iş gücü dinamiklerindeki olası değişiklikler, beyin göçü gibi konulara değindi.

Boyden Global Executive Search’ın Ukrayna Genel MüdürüAlexey Dolgikh’in katılımı ve sunumu ile düzenlenen etkinlikte, bir konuşma yapan TUSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mete Karaer, üye şirketlerin temsilcilerine ve konuklara katılımlarından ötürü teşekkür etti.

Geleneksel hale gelecek

İkincisi düzenlenen ‘iş dünyası buluşmalarının’ geleneksel hale getirilerek, düzenli aralıklarla, farklı konu ve konuklarla tekrarlanacağını kaydeden Karaer, gecenin organizasyonuna destek veren Yönetim Kurulu üyeleri ve üye şirketlere teşekkür etti.

 

Tusib.org

Ukrayna İş gücü piyasası – Mükemmel Fırtına -Trendler ve Zorluklar Türkiye Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği…

Geplaatst door TUSİB – Türkiye Ukrayna Sanayiciler ve İşadamları Birliği op Dinsdag 11 december 2018

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.