$  27.900 UAH /  28.600 UAH  30.700 UAH /  31.600 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Türk Rallici Selami Sezer Ukrayna Kuyalnik Rallisi’nde start alıyor

Sergii Korobeinykov’a saygı rallisi başlıyor.

2017 yılında geçirdiği kaza sebebiyle hayatını kaybeden pilot Sergii Korobeinykov anısına bu yıl Ukrayna Liman Kupası’nın Kuyalnik Rallisi Etabı “Sergii Korobeinykov’a saygı rallisi” olarak düzenlenecek.

Ukrayna’da yaşayan Türk Rallici Selami Sezer ralli ile ilgi şunları söyledi.
“Sergii Korobeinykov yada bildiğimiz namıyla Korablya (Gemi), Ukrayna’da tanıdığım saygıdeğer ve örnek bir spor adamıydı, ralli için doğmuş diyebilirdiniz. Cesur ve yardımsever bir kişiliğe sahipti. Bu yıl organizasyon yetkililerinin insiyatifiyle gerekli izinler alınarak Kuyalnik Etabı kendisine atfedildi, rekabet yerine ustalarımıza saygının ön plana çıkacağı bu yarışın açılışı 17 Ağustos tarihinde Odessa Opera binası önünde olacak.

‘Yüksek katılım olacağını bekliyoruz, bu yarış için özel olarak Türkiye’de yaptırdığımız şapkalar, tişörtler ve bayraklar katılımcılara ve izleyicilere dağıtılacak, ayrıca baklava gibi çeşitli ikramlarımız da olacak.

‘Odesa’da bulunan ve gelebilecek herkesi bu anlamlı organizasyona aracılığınızla davet ediyorum, bu vesileyle başta siz olmak üzere bu etkinlik için organizatör Viktor Şapovalov’a ve katkılarından ötürü S&Q Logistics LLC ve nezdinde Oleksii Lapoukhov’a teşekkür ederim”

Ukrturk.net

 

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.