$  27.000 UAH /  27.300 UAH  30.600 UAH /  30.950 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Türk şirketi Poltava’da günün konusu oldu; güzellik yarışmasına basından yoğun ilgi

jasmin 2Ukrayna’da faaliyet gösteren Jasmin Parfumeri Poltava’da Miss Jasmin güzellik yarışması düzenledi.
Şehrin gözde mekanlarından Podium’da gerçekeştirilen güzellik yarışması basının ilgi odağı oldu.
27 Aralık’ta tarihinde düzenlenen güzellik yarışmasında juri üyeliğini Ukrayna’da geçtiğimiz yıllarda güzellik yarışmalarında dereceye giren top model Anita Stemkovskaya ile Türk ve Ukraynalı işadamları yaptılar.
jasmin 417 genç kızın katıldığı yarışmada güzellik kraliçesi tacını Karina Timoşenko kazanırken, Katya Yakovenko ikinci, Anna Gonçarenko üçüncü oldu.
Jasmin Parfüm’ün sponsorluğunda düzenlene yarışmada birinci seçilen Karina Timoşenko’ya tacını Türk işadamı Ekrem Cengiz verdi. İkinci ve üçüncü güzeller ise ödüllerini Ladik Konstandin’den ve Giray Mafke ‘den aldılar.

jasmin 6Yarışma ile ilgili olarak UkrTürk’e konuşan Ekrem Cengiz, ilk kez gerçekleştirdikleri organizasyonu Ukrayna’nın farklı şehirlerinde de düzenleyeceklerini söyledi.
Kiev, Lviv, Vinnitsa, Rivne, Zaporaje, Jitomir, Lutsk, Mirgorod, Nikolaev, Lubni, Summy, Kriovagrad-, Cvetlovosk’unda aralarında bulunduğu Ukrayna’nın bir çok şehirinde faaliyet gösterdiklerini kaydeden Ekrem Cengiz, güzellik yarışması ile marka bilinirliklerini arttırmayı hedeflediklerini söyledi.
jasmin 3Güzellik yarışmasına Ukraynalıların yoğun katılımının kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Cengiz, bir sonraki yarışmanın 03 Mart’ta Rivna şehrinde düzenleneceğini, güzellik yarışmalarını geleneksel hale getirmek istediklerini kaydetti.

2008 yılından bu yana Ukrayna’da faaliyet gösteren Jasmin Parfüm .80 satış noktasında faaliyet gösteriyor. Şirketin yönetimini Ekrem Cengiz ve Özgür Cengiz kardeşler yürütüyor.

jasmin 1

 

jasmin 7

 

 

 

 

 

 

jasmin 5

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.