$  23.650 UAH /  23.900 UAH  26.200 UAH /  26.600 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Ukrayna Büyükelçiliği’nden bağımsızlığın 28. yıldönümünde fotoğraf yarışması

Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği, Ukrayna’nın bağımsızlığının 28. yıldönümü nedeniyle bir fotoğraf yarışması düzenliyor.

Ukr-Ayna.com’un haberine göre, Ankara büyükelçiliğinin resmi sosyal medya hesabından, Ukrayna’nın bağımsızlık gününün (24 Agustos 1991) 28. Yıldönümü vesilesiyle ödüllü fotoğraf yarışması düzenleneceği ve yarışmaya Ukrayna’yı ziyaret eden herkesin katılabileceği duyuruldu.

Büyükelçilik tarafından yapılan açıklamada, “Ukrayna gezinizde tarihi anıtlarımızı, heykellerimizi, ilginizi çeken turistik yerlerimizi ve güzel Ukrayna’mızın eşsiz doğasını fotoğraflayarak anılarınızı ölümsüzleştirdiniz. Sizleri, Ukrayna’da objektiflerinize takılan birbirinden güzel kareleri bizlerle de paylaşmaya ve bağımsızlığımızın 28. Yıldönümü şerefine düzenlediğimiz fotoğraf yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz.” İfadeleri kullanıldı.

Yarışmaya katılanların göndermiş oldukları fotoğraflar jüri tarafından incelenecek ve en güzel üç fotoğraf yarışmanın kazananları olacak.

Birbirinden güzel ve anlamlı hediyeler sahiplerini bekliyor

Büyükelçilik tarafında, yarışmaya katılan en güzel üç fotoğrafın sahibine çeşitli hediyeler verileceği ve aynı zamanda kazananların Eylül ayında, Ukrayna’nın bağımsızlığının 28.Yıldönümünde Ukrayna’nın Ankara büyükelçiliği tarafından düzenlenecek olan diplomatik etkinliğe davet edilecekleri duyuruldu.

Yarışmanın son katılım tarihi: 27 Ağustos.

Fotoğrafların gönderileceği adres: ukrintr2014@gmail.com

Kaynak: Ukr-ayna.com

Alle Design

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.