$  26.850 UAH /  27.100 UAH  30.380 UAH /  30.880 UAH
Mevduat Oranlarimiz: UAH - 6 ay/%17, 12 ay/%19, USD - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25, EUR - 6 ay/%6.50, 12 ay/%7.25

Ukrayna Liman Kupası Dostluk Ödülü bir kez daha Türk ralliciye verilecek

dostluk7Ukrayna milli ralli şampiyonası Kubok Limanov (Liman Kupası) ikinci sezon şampiyonları 17 Aralık 2016 tarihinde Odessa yat limanında bulunan Grand Europe restoranında yapılacak olan törenle ödüllerine kavuşacak.

2016 sezonunun sadece birkaç ay önce sona ermesine rağmen, FAU mini Ukrayna komitesi önümüzdeki sezon için takvimini oluşturdu.
Ralli sporunu öne çıkarmaya çalışan renkli etkinlikleriyle bilinen Liman Kupası organizatörleri, Rallinin bu yılki etabını da yeni ve ilginç rotalarda düzenlemeye hazırlanıyor.

selami-haber-resmi-2Ödül töreninde Odessa’da yaşayan rallicimiz Selami Sezer de dostluk ödülü alacak. Bu da bu sene alacağı ikinci ödül anlamına geliyor.

2016 yılı şampiyonlarının ödül alacağı Kupanın bu günlere gelmesinde öne çıkan isim ise Odessa Otomobil Kulübü başkanı olan Viktor Şapovalov.

Ödül gecesine Ukrayna devlet erkanından da katılım beklenen organizasyonla ilgili rallicimiz şunları kaydetti;

turkgonullurallitakimi-logo-250“Bizim için ralli bitmeyen bir sevda diyebilirim, Ukrayna’da bulunduğum 10 yılı aşkın süredir gerek bireysel gerekse Türk Gönüllü Ralli Takımını oluşturduktan sonra katıldığımız yarışlarda en çok dikkatimi çeken şey Ukrayna halkının bize olan sempatisi ve dostluğu oldu. Bu bakımdan bir Türkiye gönüllüsü olarak 10 yıldır burada rallilere katılarak doğru bir iş yaptığımızı düşünüyorum. Bu vesile ile başta siz olmak üzere iletişim sponsorlarımıza ve özellikle sayın Serkan Yazıcı nezdinde TOSFED’e ve işadamı Murat Gönültaş ile bizi destekleyen herkese gönülden teşekkür ederim.”

UkrTürk

Alle Design

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.